2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچکدوم بندرعباس 

خب ببینید

تو هر رشته ای تو هر دانشگاهی اگه معدل a و کاربلد باشی

موفق میشی 

پسر خالم دانشگاه ازاد زهدان خونده الان شده معاون پارک علم و فناوری تهران.

ولی یکی از اشناهامونم فیزیک شریف خونده الان بیکاره

خب ببینید تو هر رشته ای تو هر دانشگاهی اگه معدل a و کاربلد باشی موفق میشی  پسر خالم دانشگاه ...

میدونین چیه من 24 سالمه مهندسی شهر سازی خوندم اما اصلا کار برام‌نیست حالا میخوام یه رشته دیگه بخونم  علوم تربیتی یا طراحی دوخت چون میخوام جذب اموزش وپرورش بشم اما میترسم تا من 28 سالم بشه دیگه جذب نکنه 😞

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
میدونین چیه من 24 سالمه مهندسی شهر سازی خوندم اما اصلا کار برام‌نیست حالا میخوام یه رشته دیگه بخونم ...

من پسرم

دوستم ۲۳سالش بود تو دانشگاه ازاد زیست شناسی میخوند.

بعد اومد نشست خوند ۶.۵ماه اتاق عمل قبول شد.

ربطی نداره

من خودم الان۲۰ سالمه دانشگاه تهران برق میخونم‌.

دارم بازبرای کنکور میخونم که از شریف قبول شم معادل سازی کنم.

یعنی ریاضی عمومی که دانشگاه تهران پاس کردم دیگه دانشگاه دیگه نمیخونم.

اصلا نا امیدی نباشید، شما اگه یه کم اراده داشته باشید حتی حقوق تهرانم میارید

2738
میدونین چیه من 24 سالمه مهندسی شهر سازی خوندم اما اصلا کار برام‌نیست حالا میخوام یه رشته دیگه بخونم ...

من تو تاپیکاتون دیدم که شما دیپلم تجربی دارید.

سعی کنید برای پرستاری. بخونید هم حقوق و هم کلاس شغلیش بالاست.

من پسرم دوستم ۲۳سالش بود تو دانشگاه ازاد زیست شناسی میخوند. بعد اومد نشست خوند ۶.۵ماه اتاق عمل قبو ...

مرسی حرفاتون خیلی امید بخش بود 🌹🌹

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎