2733
2734
عنوان

اقدام و تست مثبت و سوالات من

320 بازدید | 46 پست

سلام

من ددیروز تست زدم منفی شد بعد چند ساعت رفتم نگا کردم دیدم خط دوم افتاده، تست ویور بود.

امشب رفتم مدیکور گرفتم ک فردا بزنم.

اما مطمئنم که باردارم.

چون برا بارداریا قبلم، قبل از زدن تست، ویارم شروع میشد،الانم اونجورم.

الان انگار ینفر دست گذاشته دور گردنم داره خفه م میکنه، نمیدونین علت چیه؟؟ معده م هم سنگین نیس، چیز خاصی نخوردم

الان روز ۲۴ بودم، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دیروز تست زدم مثبت بود چندروره خیلی کمرم درد میکنه یعنی نمیتونم خم وراست شم یعنی انقدر زود علائمی به این شدت داره بعدمن خیلی شکمو ام ولی ظهر ازبیرون اومدم از گرسنگی خواستم یه تخم مرغ بخورم خییلی بوش بهم بد اومد ریختم رفت

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍

برای منم همینطور بود ده دیقه یه خط منفی داشت، بعد گذاشته بودم کنار دستشویی نیم ساعت بعد اومدم دیدم یه خط کمرنگ دیگه هم افتاده و باردار بودم

دوتا بارداریام اینطوری بوده،

علتش اینه ک زود تست گذاشتی باید یه هفته دیگه میذاشتی، ولی بارداری..‌

2740
من دیروز تست زدم مثبت بود چندروره خیلی کمرم درد میکنه یعنی نمیتونم خم وراست شم یعنی انقدر زود علائمی ...

اگر ویار بو داری مثل من، چندتا کنسرو لوبیا بگیر داشته باش  ضعف کردی بخور

نان همیشه تو یخچال و فریزر داشته باش

با پنیر، ارده شیره، عسل و ...

هرکدوم رو میتونی بخور

بيسکوئيت هم داشته باش تو خونه

گرسنه نمون بدتر حالت تهوع میگیری

برای منم همینطور بود ده دیقه یه خط منفی داشت، بعد گذاشته بودم کنار دستشویی نیم ساعت بعد اومدم دیدم ی ...

منم خیلی کمردردم وروز۱۵اقدامم هست دوره هام ۲۶روزه بود وامروز سی امین روز بودوهنوز پری نشدم . به نظرت باردارم؟

اگر ویار بو داری مثل من، چندتا کنسرو لوبیا بگیر داشته باش  ضعف کردی بخور نان همیشه تو یخچال و ...

مرسی عزیزم ازراهنماییت 

مطمئن نیستم هنوز که باردارباشم انقدر اینجا گفتن مثبت ومنفی کاذب به بی بی چک اعتمادندارم انگار😂😂چندتاام زدم مثل هم بود 

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍
منم خیلی کمردردم وروز۱۵اقدامم هست دوره هام ۲۶روزه بود وامروز سی امین روز بودوهنوز پری نشدم . به نظرت ...

شاید بارداری

دوسه روز دیگه یه بی‌بی چک دیگه بگیر، از یه داروخانه دیگه، ک مارک و مدلش فرق کنه

مبارکه عزیزم❤❤❤

2706