2733
2734
عنوان

وبازهم کادو روز زن من+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 124934 بازدید | 1095 پست
منم یه نگاه به تاپیکاش کردم  کلا دوست داره خودنمایی کنه ،مثلا بگه من خیلی خوشبختم خیلی پولداری ...

۸۸ کیلو؟:/

والا من نمیخوام ادعایی داشته باشم ولی اصولا تو خورد و خوراک خانواده کاری به هزینش ندارن نهایت واسه سه نفر میشه ماهی ۱۰کیلو

اونم خب ما به خاطر مشکل مادرم گوشت سفید به اون صورت نمیتونیم بخوریم

چه لافیه زده این؟:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۸۸ کیلو؟:/ والا من نمیخوام ادعایی داشته باشم ولی اصولا تو خورد و خوراک خانواده کاری به هزینش ندارن ...

ندیدی مگه؟؟؟😂😂😂 

لینکشو پیدا میکنم میفرستادم برات بخون ،ببین چه عقده گشایی میکرد😂😂😂

2731
2738
عزیزم فیک و نقره اس اصلا عکس ها همه نتی اروم شدی جدی گفتم 

قضیه چیه اسی من وقتی تو تاپیکت بودم اون صفحات اول همه چه خوب بود چرا الان دعواشده؟والا من دیدم کادوتو و هیچ حسادتی هم نکردم اصن عین خیالم نیس که شوهرم برام بخره یا نخره یا تبریک بگه. نمیدونم بقیه فازشون چیه از این حرفا

قضیه چیه اسی من وقتی تو تاپیکت بودم اون صفحات اول همه چه خوب بود چرا الان دعواشده؟والا من دیدم کادوت ...

منم نمیفهمم این همه حسادت کاربرا از کجا میاد؟ این همه نفرت

تو بعضی کامنت ها نفرت و کینه ی وحشتناکی مشخصه

چرا نباید از شادی بقیه شاد شیم؟

همه انگار عادت کردن به بدبختی و کتک و دعوا ک خیانت و ...

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
منم یه نگاه به تاپیکاش کردم  کلا دوست داره خودنمایی کنه ،مثلا بگه من خیلی خوشبختم خیلی پولداری ...

خدا شفاشون بده

من باشم دلم نمیاد کسی و برنجونم 

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
2706