2737
2734
عنوان

وبازهم کادو روز زن من+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 124934 بازدید | 1095 پست
😂😂😂😂😂 خونه ی ما عزای عمومیه که فردا قراره به ننه ی شوهرم زنگ بزنم بعد از دعواهای فراوان

ما جمعه خواستیم بریم چون شوهرم خونه بود کادو گرفتیم بردیم نذاشتن بریم خونشون 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

استارتر هنوز دارن با تو بحث میکنن؟😂😂😂ولکن جوابشونو نده اینجا فقط باید اه و ناله کنی وای شوهرم بده وای همش دعوا داریم وای فلانو بیسار.توبی و خوشی رو نمیتونن بپذیرن چه صبری داریا من‌جات بودم همون صفحات قبل قفل میکردم تاپیکو

خودت هم میدونی مشکل داری ولی خودتو میزنی به اون کوچه ی نگاهی ب تاپیکهات بنداز بیطرفانه نظر بده ...

بیا دوتایی بریم شما هم برای حسادتت مراجعه کن عزیزم یکم اروم بشی من واقعا قصد بحث و توهین با هیچ کس ندارم ولی بعصی کامنت ها مثل شمارو نمیشه بدون جواب گداشت  روز خوش گلم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بیا دوتایی بریم شما هم برای حسادتت مراجعه کن عزیزم یکم اروم بشی من واقعا قصد بحث و توهین با هیچ کس ن ...

عزیزم چرادروغ میگی دختراک عکس هایی ک قبلا گذاشتنو اوردن اینجا چرااینقد خودتو اذیت میکنی خدایی ارزش داره؟

اخی مبارکهه😍انقد خوشم میاد ازاینجور تاپیکا چیه همش از بدبختی وخیانت میزارن بیشتراز این تاپیکا بزا ...

منم از دیدن پیام های مثل شما شاد میشم که هنوز ادمای خوب با دلی بزرگ وجود دارن بهترین ها نصیبت عزیزم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بیا دوتایی بریم شما هم برای حسادتت مراجعه کن عزیزم یکم اروم بشی من واقعا قصد بحث و توهین با هیچ کس ن ...

استاتر مبارکت باشه 

عکس گذاشتن کادو اونم تو سایت کار درستی نیست

بهتره تاپیکتو قفل کنی تا با خاک یکسان نشدی😂😘

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706