2733
2734
عنوان

پسرم ابرومو میبره همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑  بگو کتک میخوای بچه 🤬

چه خشن😂😂

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2731
چرا اینجوری تکرار میکنه هی میگم اسمت چیه بگو اسمم پرهام هست اونم جوابم میده بگو اسمم پرهامه

😂😂😂😂😂😂😂😂

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
والا 😅😂

😂خدا به بچه هات رحم کنه😵😬🙏

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
نمیدونم عزیزم

بجای من یه بوس از لپاش بگیر 

چیکارش داری بچه روجوگرفته 😁

منم یه نوه دارم دیشب میگفت از مامانی خوشم نمیاد زود بریم خونمون 

حالا عاشق منه اگه دو روز نبینمش کلی بهانه میگیره 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738
ای جانم خدا حفظش کنه عزیزم

همچنین گل پسر شمارا