2733
2734

@اسراوپارسا95    

عزیزم شما فردا تو ختم 60تا یاسین هدیه به حمزه اسمتون رو تو لیست نوشتم و سهم شما فقط یدونه هستش و از اذان صبح تا یک ساعت قبل غروب افتاب فرصت دارین بخونید انشالله حاجت روا شین  یادتون نره چون اسمتون تو لیست رفته وگرنه تعداد کم میشه ختم خراب میشه 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
@اسراوپارسا95     عزیزم شما فردا تو ختم 60تا یاسین هدیه به حمزه اسمتون رو تو لیست نوشتم ...

چشم عزیزم حتما میخونم انشالله حاجت روایی همه وشما عزیز برای منم خیلی دعا کنین چهارشنبه خبر خوبی بهم برسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم حتما میخونم انشالله حاجت روایی همه وشما عزیز برای منم خیلی دعا کنین چهارشنبه خبر خوبی بهم ...

سلام عزیزم ختم حضرت حمزه امروز یادتون باشه تا یک ساعت قبل از اذان مغرب بخونید  سه تا تاپیک هست لطفا برا هم گروهیا دعا کن منم همینجور انشااله حاجت روا شی

2728
چشم عزیزم حتما میخونم انشالله حاجت روایی همه وشما عزیز برای منم خیلی دعا کنین چهارشنبه خبر خوبی بهم ...

سلام عزیزم ختم حضرت حمزه امروز یادتون باشه تا یک ساعت قبل از اذان مغرب بخونید  سه تا تاپیک هست لطفا برا هم گروهیا دعا کن منم همینجور انشااله حاجت روا شی