2737
2739
عنوان

ژله با شیر چطور درست کنم؟؟؟؟

64 بازدید | 10 پست

چجوری درست کنم که خراب نشه؟

با آب خوشمزه تره یا شیر؟؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با شیر اگه میخای درس کنی شیرت خنک باشه.سرد نه ها به دمای محیط برسه ژله تو هم‌صبر  کن ب دمای محیط برسه وگرنه میبره

گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد💛
ندارم الان

با شیر خوب نمیشه

همون آب بریزی بهتره

چون با شیر قلقم داره خراب میشه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2740
با شیر اگه میخای درس کنی شیرت خنک باشه.سرد نه ها به دمای محیط برسه ژله تو هم‌صبر  کن ب دمای محی ...

خوشمزه میشه حالا؟؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
خوشمزه میشه حالا؟؟

اره بابا

گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد💛
خوشمزه میشه حالا؟؟

فقط اینم بگم اگه رنگ‌خوراکی بزنی بهتره چون شیر باعث میشه رنگ‌ژله کدر شه