2733
2739
دقیقا یک روز که عقب انداختم روش جلوگیریم مطمئنه .........مامانم میگه به خاطره شیردهی پریودت به تاخیر افتاده........نظرتون چیه دوستایه خوبم؟
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

اره ب تاخیر میندازه و بهم میریزه کلا خواهرای من که اینچورین کلا نظمش بهم خورده بازم اگر قبلش اینجوری نبودی ی چکی بکن
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که یکساله هنوز پری نشدم
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2731
دخترم 13 ماهشه و تازه دومین ماهیه که پریود شدم بخاطر همین سوال کردم.......
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

من که هر ماه عقب و جلو می اندازم.هیچ وقت سر وقت نیس.طبیعیه.باردار نیستی
اگه این زندگی باشه...اگه این سهمم از دنیاست،من از مردن هراسم نیست/ی حسی دارم این روزا،که گاهی با خودم میگم شاید مردم حواسم نیست
2738