2733
2734
عنوان

قیمت نیم ست نقره

119 بازدید | 14 پست

تقریبا چنده ؟ میدونم بستگی ب وزنش داره حول و هوش چنده

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...

والا من یه سرویس دارم گردنبند گوشواره و دستبند. برای عروسیم خریده بودم. الان میخوام بفروشم. از اونجایی که خریدم گفت الان این حدود یک میلیون پونصده. ولی من ارزون می‌خریم. بیرون بفروش. 

نقاش و معمار و خیاطم... سوالی بود درخدمتم.خدا جوووون بابت این استعداد ازت ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تویه پیجی سبک وساده شو دیدم زده بود۳۵۰

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
والا من یه سرویس دارم گردنبند گوشواره و دستبند. برای عروسیم خریده بودم. الان میخوام بفروشم. از اونجا ...

یک و پونصد🥲

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...
والا من یه سرویس دارم گردنبند گوشواره و دستبند. برای عروسیم خریده بودم. الان میخوام بفروشم. از اونجا ...

میخوام 900 بفروشمش

نقاش و معمار و خیاطم... سوالی بود درخدمتم.خدا جوووون بابت این استعداد ازت ممنونم  
میخوام 900 بفروشمش

عکسش و ببینم؟

2738

خیلیییی خوشگله😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 نهصد؟

چرا میخوایی بفروشیش

خیلیییی خوشگله😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 نهصد؟ چرا میخوایی بفروشیش

راستش کسی نمیدونه من برای عروسیم نقره خریدم. پارسال خونه خریدیم مجبور بودم یه سری از طلاهامو بفروشم، سرویسمم به همه گفتم برای خونه فروختم. نمیخوام داشته باشمش، یه وقت کسی نفهمه 

خیلیییی خوشگله😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 نهصد؟ چرا میخوایی بفروشیش

آره کسی بخواد تخفیف هم میدم. فقط بودنش اذیتم میکنه. 

2706