2737
2734
عنوان

انقدر از روز مادر بدم میااااد😒

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 37 پست
من امروز صبح بیدار شدم دیدم برام فرستاده عزیزم روزت مبارک ولی خب می‌دونم آه در بساط  نداره چیزی ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن

منم بعد یه جریانایی تازه به این نتیجه رسیدم که از هیچکس حتی شوهرم توقع نداشته باشم،تو یه نقطه ای از زندگی پشتمو خالی کرد که اگه هرروز کادو بخره برام بازم حس خاصی ندارم... بیخیالش دیگه فقط خودت هوای خودتو داشته باش❤

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
تلاش کنید رابطه تون رو با همسرتون بهتر کنید اروم اروم به هر حال این مرد انقده ارزشمند بوده که باها ...

رابطمون بد نیست باهم خوبیم

ولی کلا تواین ۶سال هیچوقت کادو نخریده بارها بهش گفتم دوس دارم کادو بدی میگه من دوس ندارم مجبوری کادو بخرم

دیگه چیکارش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لزومی نداره کسی از زندگی و مسائل خصوصی شما سردربیاره و شما نباید جواب همچین سوالاتی رو بدی حتی ...

شوهرم برای مامانش پارسال یه تومن پول واریزکرد

به منم گفتم یه تومن کادوته

هنوز داره اون کادو روبهم میده😅

مادرش هم تامنو دید گفت چی کادو گرفتی گفتم هیچی

گفت عه چراا

دلم میخواست بزنم تودهن همشون بخدا

2731
خب همون یه گلرو هم کسی نیست بده بهمون! همین درده

خودت بخر تا کی منتظر بقیه باشیم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2740