2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هرچییی خود نی نی یار رسیدگی میکنه لازم نیس شما چای شیرین بشید😒🤐

اگه میخوای نی نی یار رسیدگی کنه باید تگش کنی دوما به شما ربطی نداره😏

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
اکس چیه؟ 

😐😐

اول از همه بگم ک اگه میلی تو تاپیکم ک بگی سرکاریه یا فیکه اصن نیا چون حوصله تهمت شنیدن ندارم و همچنین اعصاب  دوم هی نگو داری پز میدی چون عقده ای نیستم😃                    سوم میخوام داستان نامزد شدنمو ب طور خلاصه بگم😍😍         خب چطور یبگم ک همه چی یهویی شد😁😁😂داداش یکی از همکلاسیام توکلاس خصوصی زیر نظرم داشته  یروز ک ی پنجشنبه ای بود ۱۴۰۰/۱۰/۲۲بهم گفت خوشم اومده ازت😥هفته بعدش دوشنبه۱۴۰۰/۱۰/۲۷ زنگ زدن خونمون هولا😂😂بابامم با کلیی مخالفت و اینکه میگفت ۳۰ سالگی شوهرت میدم راضی شد بیان خواستگاری😂😂۱۴۰۰/۱۰/۳۰ پنجشنبه بود اومدن خواستگاری😄😄😅روز بعدش۱۴۰۰/۱۱/۱زنگ زدن جواب مثبت دادیم بهشون🤩😘۱۴۰۰/۱۱/۲داداشم ک گندی زد تو پی وی نامزدم ک حالا ولش  دوباره۱۴۰۰/۱۱/۲شبش نامزدم اینا خونمون شام دعوت بودن ک راجب مراسم نامزدی بزرگترا بحرفن خلاصه ک قراره بسلامتی۱۴۰۰/۱۱/۵ سه شنبه مراسم بگیریم واسه نامزدیموننن🤭🤭خب دیگه اگه بازم خبری شد بهتون میگم😂😂
خب دیگه نی نی یار پنج گفته هرکی اسم اکس بیار میبندمش

خود شیرین مثلا لازم بود بگی😂

ممنون که از بارون استوری میذارید آخه پنجره ما داره جومونگ پخش میکنه                                                                  
اگه میخوای نی نی یار رسیدگی کنه باید تگش کنی دوما به شما ربطی نداره😏

چطور ب شما ربط داره زود نی نی یار تگ میکنید ب ما ربط نداره😑

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
خخخخ عجب

توورووخداااا بگگینن مننن امممشببب چطووورریی سررمووو بلنددکنمم؟؟چطووریی توو چشماااشش نگاااه کنممم؟؟

اول از همه بگم ک اگه میلی تو تاپیکم ک بگی سرکاریه یا فیکه اصن نیا چون حوصله تهمت شنیدن ندارم و همچنین اعصاب  دوم هی نگو داری پز میدی چون عقده ای نیستم😃                    سوم میخوام داستان نامزد شدنمو ب طور خلاصه بگم😍😍         خب چطور یبگم ک همه چی یهویی شد😁😁😂داداش یکی از همکلاسیام توکلاس خصوصی زیر نظرم داشته  یروز ک ی پنجشنبه ای بود ۱۴۰۰/۱۰/۲۲بهم گفت خوشم اومده ازت😥هفته بعدش دوشنبه۱۴۰۰/۱۰/۲۷ زنگ زدن خونمون هولا😂😂بابامم با کلیی مخالفت و اینکه میگفت ۳۰ سالگی شوهرت میدم راضی شد بیان خواستگاری😂😂۱۴۰۰/۱۰/۳۰ پنجشنبه بود اومدن خواستگاری😄😄😅روز بعدش۱۴۰۰/۱۱/۱زنگ زدن جواب مثبت دادیم بهشون🤩😘۱۴۰۰/۱۱/۲داداشم ک گندی زد تو پی وی نامزدم ک حالا ولش  دوباره۱۴۰۰/۱۱/۲شبش نامزدم اینا خونمون شام دعوت بودن ک راجب مراسم نامزدی بزرگترا بحرفن خلاصه ک قراره بسلامتی۱۴۰۰/۱۱/۵ سه شنبه مراسم بگیریم واسه نامزدیموننن🤭🤭خب دیگه اگه بازم خبری شد بهتون میگم😂😂
2706