2733
2739
عنوان

اینجوری از کار بیکار شدم خدا از باعث و بانیش نگذره😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2365 بازدید | 95 پست
ببین تو فروشندگی فقط به فروش فکر کن! هرچند فروش دارو باشه

تو فروش دارو فقط otc رو میتونن پرسنل بفروشن بقبه اش با کشب اجازه و نظر مسئول فنیه

بارزس باشه طرف جریمه و پلمپ داره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شما فرهنگیان میخونی؟

خیر

محصلم

بعضیا اینقد شر و ور میگن که ارزش باز کردن حتی اعلانات منسوب به خودشون رو ندارن"جهت اطلاع" پس اگر دیدی دیگه جوابتو ندادم بدون اعلانت نخونده حذف شده چون ارزشی نداشتی😉/اگر هم که بیشعوری و فهم نداری که اصلا ریپ نزن مثل کاربر eliksan./تجربه ت نی نی سایت ثابت کرد جواب احمق ها رو نباید بدی چون اونا از احمقی دست بر نمیدارن😎😉
تو فروش دارو فقط otc رو میتونن پرسنل بفروشن بقبه اش با کشب اجازه و نظر مسئول فنیه بارزس باشه طرف جر ...

نه این میفروخت.به اسم خودش شبا ده تا قرص و دارو غیر مجاز کارت میکشید میزاشت کیفش میبرد بیرون.

صاحب داروخونه دکتره میدونست اما مسئول فنی یه بار بو برده بود گفت من قسم پزشکی خوردم اگه با چشم خودم دیدم خودم میرم شکایت میزنم میبندم داروخونه رو

2728
نه این میفروخت.به اسم خودش شبا ده تا قرص و دارو غیر مجاز کارت میکشید میزاشت کیفش میبرد بیرون. صاحب ...

از همینای داروخونه بدم میاد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

اونجا قفل شد نتونستم بهت بگم

پدر من و تمام اجداد پدریم ترک هستن

همشونم تحصیل‌کرده 

و همشونم به شدت دیکتاتور و نفهم و بی منطق هستن

به شما هم ربطی نداره

واسه کسی کامنت میذاری درست صحبت کن تا بهتون نگن زبون نفهم

خودمم ترکم و قبول دارم

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰