2733
2739

شوهرم تولد پسرداییم نیومد گف دعوت نکردن منم عوضش تولد دخترعموش نرفتم گفتم خودت گفتی جایی ک دعوت نکنن نمیریم الان روز مادره میخوام برا مادربزرگمم یا هدیه بخرم یا پول نقد بدم اخه خیلی ب ما لطف میکنه هر مناسبتی باشه بهمون کادو میده هرجمعه شام میریم خونشون ی بارم نریم سهممونو کنار میذاره،حالا شوهرم نمیذاره میگه من تولد دخترعموم نرفتم نمیذارم توام ب مادربزرگت کادو بدی چیکار کنم چیزی هم ندم خجالت میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم حالا چیکار کنم کادو ببرم یا نبرم 

لطف مادربزرگتو فراموش نکن خودت براش یچی بگیر 

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️
2738

سلام خب چرا اشتباهاى همديگرو تكرار ميكنين بشه لجو لجبازى بعد خودتون اذيت ميشين👀

به همسرتون خونسرد بگين من خلاف ميل تو عمل نميكنم و دوس دارم راضى باشى كه هديه بگيرم و بگين دليل هديه گرفتنم اينه كه بهمون محبت دارن و دعوتمون ميكنن و دوست دارم بدونن كه قدرشناسيم ولى رضايت تو برام شرطه مطمئن باش قبول ميكنه

يه گلدون گل هم هديه ى مناسبيه نياز نيست حتما خرج زيادى باشه براى قدرشناسى

سلام خب چرا اشتباهاى همديگرو تكرار ميكنين بشه لجو لجبازى بعد خودتون اذيت ميشين👀 به همسرتون خونسرد ...

الان دیگه قهریم حرف نمیزنیم ک بخوام چیزی بهش بگم هدیه انچنانی نمیدم هرسال 50 تومن میدم بهش

2706