2737
2739

مامانم هر وقت باهاش رفتم بیرون  دعوام میکنه  و بهم میگه زیادی با حالت تکبر و غرور راه میری و اخم میکنی..

در حالتی که من اصلا اهل تکبر نیستم و خاکیم...

بهم میگه مث مدلا راه میری و اخم میکنی🚶🏻‍♂️💔و ابن عشوه به حساب میاد...

بهش مبگم چجور عشوه ایه  که اخم توشه و رو نمیدم به کسی.. 

باز حرف خودشو میزنه و میگه خییلیی مغروری... خسته شدم از اینکه بهش ثابت کنم من خودم اینطوریم بیرون.. 

میگه سرسنگین باش ولی مغرور نه..

خیلی بهم میگن خواهر زادم چند بار بهم گفت.. وخیلی ادمای دیگه

شاید مغرور بزنم ولی با کسایی که راحتم خاکیم...

اگه از ته قلبت تکبر نداری خدا که از نیتت خبر داره 🙂

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یکم غرورلازمه.. برای یه خانم

خب بله.. 

من عادت دارم بیرون اخم کنم و سرسنگین باشم میگه  مث مدلا  خودتو گرفتی و این عشوه به حساب میاد😐خیلییی عجیب بود..خواهر زادم بهم میگفت ظاهرت مغرور میزنه ولی حرف مامانم خیلی عجیب بود 😂

بعضی وقتها.. ازروی دوست داشتنه.... این حرفا

درسته... فقط یکم زورم اومد هرچی مخواستم ثابت کنم اخم عشوه نیس و برعکس دور میکنه.. نمیشد

شنیدی میگن

تا نباشد چیزکی

مردم نگویند چیزها🤗🤔🤨🥴🤦🏻‍♀️😶😶😶

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
2706