2733
2739
عنوان

کاشکی زنده بودی..

101 بازدید | 6 پست

سلام

نامزدم چند سال پیش تصادف کرد و فوت شد خیلی جوون بود فقط بیست سال.

از همون اول قصدش ازدواج بود و با وجود نارضایتی خانواده اش به علت اختلاف طبقاتی اومد خواستگاریم.

چقدر همو دوست داشتیم و عاشق هم بودیم.

با اینکه ده سال فوت شده هنوز هم عاشقشم.

کاشکی زنده بود

کاشکی یکی بود منو دوست داشت به خاطر خودم.

شوهرم که منو دوست نداره همش فحش میده.

چقدر به نامزدم احتیاج دارم از نظر عاطفی.

کاشکی میدونستم الان اون دنیا داره چکار میکنه.

کاشکی که بدونه من هنوز عاشقشم و آرزوم اینکه وقتی از دنیا رفتم برم پیشش.

ای خدا

کاشکی می اومد به خوابم.

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم شوهرم فوت شده ۶ سال خورده ای پیش😓

خدا صبرت بده

میدونم خیلی سخت

امیدت به خدا باشه

من برنامه زندگی پس از زندگی نگاه میکنم آروم میشم

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
خدا صبرت بده میدونم خیلی سخت امیدت به خدا باش من برنامه زندگی پس از زندگی نگاه میکنم آروم میشم

فداتشم.خدا بیامرزه همه رفتگان رو.چاره ای جز صبر کردن نیست.منم دیدم‌چند قسمتش رو.برنامه خوبی هست

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...