2733
2734
عنوان

جاریم میخاد دماغشو عمل کنه

446 بازدید | 10 پست

اونوقت من انقد با شوهر درگیرم که از امروز قرص خواب شروع کردم

خوشبحالش ادم شانس داشته باشه برادر شوهرم میمیره براش

شوهر من فقط قلب درد دچارم کرده

یکی از جاریامم همینطور بود شوهرش بنده خدا از غصه ایست قلبی کرد راحت شد

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دوران آشنایی و نامزدی هم همینطور بوده دیگه ، یه دفعه که اخلاقش بد نشده🙄

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2728
خط آخرت روده بر شدم

منم میخام عمل کنم😭😭😭

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
جاریت میخواد دماغشو عمل کنه تو چرا داری حرص میخوری😂

حسودیم شد

2738
حسودیم شد

ولی جدی جدی درکت میکنم

من خواهرزاده شوهرم ک ی زشتوکه بهترین همسر و البته پولدااااد گیرش اومد مژه کاشته ناخن کاشته میخواد هم دماغشو عمل کنه هم دندوناشو لمینت کنه من ک حرص جرم داده😂🤣

یه جوری همتون عرق میخورید و گل میکشید که روم نمیشه بگم من هنوز شیر کاکائو با کیک میخورم❗✴
حسودیم شد

دیوانه ای حسادت میکنی؟ اون اگر خوشکل بود که نمی‌رفت عمل کنه حتما اونقدر دماغش بزرگه که مجبوره.

تو هم اگر از دماغت راضی نیستی پول جمع کن عمل کن انگار چیه عمل همه انقدر عمل کردن که خز شده

سوالاتی که اینجا می پرسم همش مربوط به زندگی شخصی خودم نیست. پس دنبال کشف ارتباط بین تاپیک هام نباش.