2737
2734
عنوان

دور همی دوستانه

40 بازدید | 4 پست

دعوت شدم دور همی دوستم.طفلی خیلی تلاش کرد برای بارداری ولی نشد الان بچه داره منتها با رحم اجاره ای 

همیشه به زبون میاره که حسرت بارداری مونده رو دلم 

من هفته ۱۴ بارداریم 

حالا یکی دیگه از دوستام به من میگه تو نیا اگه بیایی فلانی تورو ببینه غصه میخوره 🥺

از یه طرف واقعا حرفش ناراحتم کرد خودمم نمیدونم چرا ولی خیلی بد به دل گرفتم 

از یه طرف واقعا فکر دوستمم که با فهمیدن بارداری من چه حالی میشه طفلی.خیلی غصه شومیخوریم ولی کاری از دستمون بر نمیاد 

حالا به نظرتون واقعا نرم؟؟؟؟

درسته که اون حسرت بارداری داره ولی اینجوری بخوای نگاه کنی هر کدوممون یه حسرتی تو دلمون هست دیگه بلاخره 

نمیدونم چیکار کنم 😥

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم برو دوست ادم ک ب ادم حسودی نمیکنه اتفاقا نری میفهمه بخاطر نقطه ضعفش نرفتی بیشتر ناراحت میشه&nb ...

اتفاقا اصلا حسود نیست 

از مشکلات منم خبر داره 

من خودمم بعد ۴ سال درمان و یه سقط باردار شدم 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2731
اتفاقا اصلا حسود نیست  از مشکلات منم خبر داره  من خودمم بعد ۴ سال درمان و یه سقط باردار ...

خب پس برو خیالتم راحت از حاملگیت نگو ک فک کنه فخر فروشی میکنی خدایی نکرده سو تفاهم بشه