2737
2734

اکثرا این مشکل رو داشتم. بین دوتا چیز قشنگ یا بین دو تا راه، انتخاب برام سخته‌ . 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

ایا باید ب روانشناس مراجعه کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من با ۴۰ و خرده ای سن همینه.به نظرم به اعتماد به نفس پایینت بر میگرده.سعی کن اعتماد به نفستو بالا ببری راجب زمینه های مختلف مطالعه داشته باشی نو نت و کتاب اینجوری بهت تلقین میشه که می تونی تصمیمای خوب بگیری.البته شایدم ترس از شکست و بد انتخاب کردن داری.به خودت بگو خدا به من عقل و هوش سرشار داده وقت کافی میذارم و فک می کنم بقیه شم می سپارم به خدا

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2728
مامان من با ۴۰ و خرده ای سن همینه.به نظرم به اعتماد به نفس پایینت بر میگرده.سعی کن اعتماد به نفستو ب ...

باور کن اعتماد بنفس بالایی دارم.مطالعه هم کم ندارم. اما از بچگی یادمه این مشکلو داشتم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باور کن اعتماد بنفس بالایی دارم.مطالعه هم کم ندارم. اما از بچگی یادمه این مشکلو داشتم. 

احتمالا بر می گرده به ترس از بد انتخاب کردن و ترس از شکست.شایدم همیشه یه نفر بوده که مدام تو‌ مسئله های مختلف ازش مشورت میخواستی.این خیلیم خوبه ولی نباید تو تصمیم گیری وابسته یه نفر باشی.

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
احتمالا بر می گرده به ترس از بد انتخاب کردن و ترس از شکست.شایدم همیشه یه نفر بوده که مدام تو‌ مسئله ...

ممنون از راهنماییت🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40