2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره مرده قبل ازدواجش دختری را میخواسته که بهش ندادن بعد با یکی دیگه ازدواج کرده، بعد پونزده سال اون زنه شوهرش میمیره و این مرده میره باهاش ازدواج میکنه ولی زنا اصلا باهم نمیسازن خیلی دعوا میکنن، هر شب پیش یکی از زناست،زنا هم هرروز حموم میرن و لباس میشورن پهن میکنن تو حیاط که نشون بدن مرده شب قبل باهاش بوده😂

خدایا عاشقتم...

یه بنده خدایی زن داره و یه بچه رفته یه زن دیگه پنهانی گرفته دومی رو بیشتر دوس داره اولی خبرنداره

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2740
من تو سن کم ۱۴ سالگی ازدواج کردم دوتا پسر کوچیک دارم بعد ۱۵ سال این بلا اومد سرم  فقط میتونم ب ...

زن دایی شوهرم بعد بیست و پنچ سال الان طلاق گرفته با پسرش زندگی میکنه خیلیم زن خوبیه خیلی محترمه شوهرش با یه دختر هم سن پسرش ازدواج کردولی خدایی زن اولش خیلی خوشکلتره خیلی خانم و محترمه 

خب عزیزم‌تعریف کن الان زن دوم هستش یا نه؟

تعریف کردنشم آزارم میده

فقط اینو به همه ی خانما بگم که وقتی کوچیکترین چیزی تو رفتار همسرتو دیدین کنکاش کنین و تهو توشو در بیارین 

من از دو سه سال پیش تو رفتار شوهرم چیزایی حس کردم ولی به جای جست و جو خودمو سرزنش کردم که چرا اینقدر شکاک و حساسم 

سه ماه پیش خیلی اتفاقی فهمیدم که زن داره ولی بخ خاطر بعضی مسائل به هیچ کس نگفتم حتی خودش 

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
2706