2737
2734

سختی ها میان و میرن مشکلات میان و میرن اما این ما هستیم که بودیم و هستیم و ادامه داریم.حالا اگه بخوایم زندگی خودمون رو به یک درخت تشبیه کنیم درست مثل طبیعت که فصل های مختلف در گذر هستن وما لازم داریم تا این روزهای ناخوشایند و ناملایمات زندگی روطی کنیم و ازشون بگذریم تا فصل شکوفه دادن هم برسه پس در شرایط نامساعد خودتو نباز و ناامید نشو چون فصل دوباره جوونه زدن هم خواهد رسید...

عه ناعنگی

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂

چه تشبیه قشنگی واقعا من الان اون درختیم وسط زمستون وبادوطوفان زمونه خداکنه تموم بشه دیگه داره شاخه هامو میشکونه😔

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728