2733
2734

بچها منابع ارشد ادبیات فارسی چیه توروخدا کسی میدونه بگع😓واقعا نمیدوونم چی بخونم لیسانس زبان دارم ارشد میخام ادببات بخونم  چکارکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه عربی هم داره😑

بله مبادی  العربیه   میخوندیم  خیلی م سخت  بود

من سال ۹۳ ک کنکور دادم واسه کلیات کتابای خلاصه  مدرسان و واسه عربی کتابای پژوهش همون جلد بنفشارو  رو خوندم رتبه مم شد  ۱۹۳   روزانه چمران قبول شدم 

هعیییی جوونی😅😅

اندکی صبر  سحر نزدیک است...
2738

عربی هم قواعد داره هم قرائت کلی عربی داره ادبیات.البته من ارشدشو شاخه ویراستاریشو شرکت کرده بودم که چون نحونده بودم در نیومدم الان رشته مو عوض کردم کلا آخه کار نبود واسه ادبیات بزنی نت منابع ارشد ادبیات رو برات میاره

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃

ما زمان کارشناسی یادمه ده واحد قواعد عربی داشتیم ده واحدم قرائت حالا واسه ارشد چند تا کتاب معرفی شده نمیدونم ولی میدونم جفتش هست

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
2706