2737
2739
عنوان

دعاکنین بمیرم خیلی سختمه

1007 بازدید | 27 پست

از صب تا الان مث سگ جون کندم بشور بساب باقالی پلو بامرغ گذاشتم شوهرمم تو تخت حکم بازی میکنه .بعد مادرش زنگ زده کجایی چرا خبری ازت نی کی اونجاس مادرشه؟میگه ن میگه ن دروغ نگو میگه ن بخدا میگه خونه مادرشی میگه نه ....خداوکیلی یعنی مادرم از نظر اینا نباید بیاد خونه دخترش یا مابریم؟؟؟خودش نمیره خونه اولادش؟منم زنگ زدم گفتم از صب تو تخت بوده خیلیم گقتم برو سر ب مادرت بزن نرفت.میگه اومد اومد خوش اومد .چکارش دارم میگم اخه فک کردی مهمونیم ...میگه همه اینجان گفتم شما هم چیزی بخورید گفتم اتفاقا باقالی پلو بامرغ داریم.میگه خوبه حالا یه چی دارین.

دیوونس بابا 🤦‍♀️

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزای من توجه توجه ⛷️⛷️👪 من یه سوپرایز توپ کسب درامد وهیجان کاملاااارایگان دارم براتون😍 کافیه و ...

شروع شد 😑😑

کتاب ها برای من راه حل های جادویی برای از یاد بردن غم هام هستن 💫📚
2738
عزیزای من توجه توجه ⛷️⛷️👪 من یه سوپرایز توپ کسب درامد وهیجان کاملاااارایگان دارم براتون😍 کافیه و ...

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
شعور داشته باش

خوبه روت شده زنگ بزنی

مادر شوهر سابق من ازین بدتر بود عین موش بودم پیشش

البته اخرش از پسرش طلاق گرفتم کرک و پرش ریخت.

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
2706