2733
2739

اول چندتا مغازه رفتیم هیچ نخرید بعد من رفتم ی شکلات خوری مسی برای مامانم برداشت اونم ی ظرف مسی برای مادرشوهر برداشت. بهش گفت ی چیزی برای مامانم بخر گفت این که تو خریدی باهم شریکی بهش بدیم😖😖😖😖😖😖

من ازدواج نکردم تازه درس تموم شده سرکار نمی‌رم با پسندازم  شکلات خوری خریدم قیمت نداشت 

خواهرم از وقت ازدواج کرد خیلی خسیس شده شوهرش دست دلبازه پولدار هست 

برای مادرشوهرش کادو خرید که خودش عروس خوب نشون بده ولی برای مادرش که اینقدر زحمت براش کشیده تازه دار براش بدون مرد تمام جهاز جور می‌کنه گدایی میشه ی چیز کوچولو بخره 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبول نكن

بگو خودم تنهايي ميخوام كادو بدم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738

شاید نداره ☹ برای مادرشوهر مجبوره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بگو من میخوام کادوم رو تنها بدم شریک نمیشم

خیلی ناراحت شدم استارتر ان شاءالله شما قدر مادرتو بدونی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

قبول که نکردی  

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706