2733
2739
عنوان

قاعدگی.....بیاید کمکم کنید😭💔

126 بازدید | 7 پست

من تا پارسال ماهی ۵ روز بدون درد این دوره رو میگذروندم واکسن زدم ولی کرونا گرفتم و این دوره واقعا بهم ریخته شده ماهی ۱۰ روز با درد شدید و اس‌هال  و حالت تهوع 

۴ دکتر زنان مختلف رفتم و ۴ باز آزمایش خون دادم میگن چیزی نیست 

حساسیت دارویی ندارم ولی هرچی مسکن و چای نبات میخورم و گرم سعی میکنم نگه دارم دردم آروم نمیشه

(من ایلارم)

این اکانت توسط چند نفر اداره میشه و همه تاپیکا مال  ینفر نیست.... پ.ن:میدونم نپرسیدید.....مدیرای این کاربری: فاطیما(سازنده)-سوفیا-زهرا-محیا-مامان فاطیما-فاطمه-ساینا-الینا-ایلار-عسل

اولا چون کاربری دست چند نفره، برخلاف قوانین سایته و تعلیق میشی اگه نی نی یار تگ کنیم

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پریود نمیشم هیچ دکتری نمیفهمه چمه

این دنیا به من سخت گرفته خیلی زیاد منکر این نمیشم که خیلی هاش رو خودم با گناه از خودم گرفتم .این من باعث شده بجا هایی که میخواستم نرسم .ولی این من از امروز اجازه نمیده که فرصت های خوب از دست بره فرصت های با خدا بودن ،با خدا به دست اوردن  .با خدا به دست اودن خیلی با ارزش هست . میخوام از زندگی با خدا بودن لذت ببرم ومشکلات باعث ناراحتی گناه نشه .میخوام به تهمت ها ناروا ها اهمیت ندم .من عاشق اسمان وعکاسی از اسمانم و هر روز انجامش میدم من عاشق کتابم وهرروز انجام میدم من کارهایی که عاشقشون هستم رو انحام میدم ومطمئن میشم که کار های مورد علاقم منو زیر سوال نمیبره .میخوام اونقدر پاک باشم تا جای هیچ حرفی نباشه تا وجدانم راحت باشه .اگه دوست دارین برام یه صلوات بفرستین .ممنون که وقت گذاشتی و امضا منو خوندی منم به نبت تو صلوات میفرستم اگه بگی خوندی.🤗
2742

عزیزم دو کاسه نمک رو بریز تو مایتابه و تفت بده 

بذار حسابی گرم بشه بعد بریزش تو کیسه نخی و درشو 

ببند بعد بذارش زیر نافت رو رحمت  بذار گرماش به 

بدنت برسه سرد شد مجددا نمکو بریز تو مایتابه و گرمش 

کن و دوباره استفاده کن 

کل دردت از بین میره 

فقط حواست باشه زیاد داغش نکنی خودتو نسوزونی 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
اولا چون کاربری دست چند نفره، برخلاف قوانین سایته و تعلیق میشی اگه نی نی یار تگ کنیم

خب...به سازنده مربوطه نه بقیه مگه نه؟

این اکانت توسط چند نفر اداره میشه و همه تاپیکا مال  ینفر نیست.... پ.ن:میدونم نپرسیدید.....مدیرای این کاربری: فاطیما(سازنده)-سوفیا-زهرا-محیا-مامان فاطیما-فاطمه-ساینا-الینا-ایلار-عسل
عزیزم دو کاسه نمک رو بریز تو مایتابه و تفت بده  بذار حسابی گرم بشه بعد بریزش تو کیسه نخی و درش ...

ممنون خانوم مهربون🙏🏻😭

2738