2733
2739
عنوان

متاهل بیاین

837 بازدید | 25 پست

بچه ها 

من 1 ماه خونه مادر شوهرم نرفتم. هر دفعه  که رفتم  2 ساعت که نشستم نمی‌دونست با چه زبونی بهم بگه پاشو برو خونتون 

همیشه هم 20 روز یک بار میرم اونجا 

این دفعه 1 ماه نرفتم. اینقدر بیشعورن یه زنگ نمیزنن سراغ حتی بگیرن 

من 4 روز 1 بار زنگ میزنم 

با اینکه یک کوچه باهم فاصله داریم 

آیا اینا زیادی گاو نیستن؟ 

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ نزن فحشم نده

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
2731
2738

تجربه من :

دو راه داری یا شمشیرو از رو ببندی و قشقرق کنی و دیگه نری که در این صورت باید تبعاتشو قبول کنی اول از همه هم برخورد شوهرت و احیانا تلافیش با خانواده خودت . راه دوم این که کاملا فرمالیته در کمترین حالت ممکن بری و بیای در حدی که رفته باشی . من نظرم دومیه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

عه پس خوششوت ازت نمیاد  سعی کن وقتی میری خونشون براشون یه خوراکی ساده از طرف خودت بگیر گاهی بدون شوهرت برو بستنی ببر کیک بپز ببر زیاد هم نمون دنیا ارزش نداره اونام متوجه خوبی هات میشن

هفته ای یکبار برو سر بزن بیا... اختلاف و دعوا رو بذارید کنار...

خیلی دوست دارم برم. اما وقتی این رفتارشون میبینم  مجبورم خیلی کم برم 

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
2706