2733
2734
عنوان

لعنت به هرچی عشقه

153 بازدید | 18 پست

این عشق چیه آدمو تا مرگ میبره همش گریه وعذابه امیدوارم هیچکی تجربش نکنه دخترا لطفا لطفا خواهشا دنبال دوستی و این روابط نرین که اخرش پشیمونیه همش عذاب و دلشکستگیه  به لذتش نمی ارزه 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم باهات

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2728

انتخاب اشتباه کردی 

عشق بد نیس

عشقی که درست انتخاب بشه خیلی هم شیرین و قشنگه 

عشق عامل بی خوابی های شبانه و گریه  نیس

عشق ارامش و ارامشه 

تو اگر مرا اهلی کنی هردو به هم نیازمند خواهیم شد. تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنیا یگانه خواهم بود.
2738

خب اسم هر احساسی به جنس مخالف که عشق نیست

بعضی وقتا بهش میگن جنگ داخلی هورمون ها

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

یه دختر عاقل اگه عاقل باشه هیچوقت خودش وابسته نمیکنه و وابسته نشون نمی‌ده ...با سیاست جلو میره و شکست نمیخوره

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
همیشه همینه برای ۹۹٪همینه

نه تو اطرافیان من اینطور نبوده ...ندیده نشناخته دل بستن همیشه به شکست میرسه عاقلانه دل بستن به شکست نمیرسه

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

عشق اگر به وقتش با آدم درستش بیاد سراغت میشه بهترین لذت دنیا 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
انتخاب اشتباه کردی  عشق بد نیس عشقی که درست انتخاب بشه خیلی هم شیرین و قشنگه  عشق عامل ...

موافقم

دخترای ما تا یکی بهشون میگه چه چشم و ابرویی سریع عاشق میشن

2706