2733
2734

سلام عزیزانم. کیا از خودشون راضی ن و خودشونو دوست دارند 

البته تو اکثر مواقع حتی وقتی زندگی سخته و مشکلات هست وگرنه در مواقع آروم اکثرا حس خوبی به خودمون داریم 

عضو گروه آبی💙💙💙  وزن اولیه ۱۰۴ کیلو_وزن فعلی ۷۲_وزن ایده آل ۶4_قد ۱۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میتونم بگم تا ۹۵ درصد رضایت کامل از خودم دارم.

عیب های خیلی خیلی زیادی دارم اما خوبی هام هم کم نیست.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

من اصلا از خودم راضی نیستم منظورم رضایت ظاهری نیست رضایت درونیه

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2738

من دارم به جمع رضایتمندان میپیوندم😉

شبشوب، یعنی شب آشوب، یعنی آشوبنده شب، امیدوارم که هممون تو زندگیامون کسی رو داشته باشیم که تو شبهای سیاهمون نورانی ترین ستاره باشه 😊

من به شــــدت عاشق خودمم😂❤

چون تو شرایط سخت خیلی با خودم خوب کنار میام. حتی گاهی با خودم حرف میزنم (نه اینکه دیوونه باشماااا😂) به خودم امید میدم . کلا حسی ک ب خودم دارم به هیچکس ندارم و راضیم

2706