2733
2734
از خودشون بپرسید بهتره غالبا ارگان ها میدن براشون دوخته بشه

اوپرای‌ عزیز ی سوال اگه مایل بودین ج بدین 

چرا روز زنا به رسمیت نمیشناسید🌱؟ سوال شد‌‌برام

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از خودشون بپرسید بهتره غالبا ارگان ها میدن براشون دوخته بشه

سلام 

منم جای دخترت میشه بهم انگیزه بدی درس بخونم سال بعد کنکور میدم 🥲 

ولی خیلی خسته شدم ... خیلییییی 🥺

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2731
اوپرای‌ عزیز ی سوال اگه مایل بودین ج بدین  چرا روز زنا به رسمیت نمیشناسید🌱؟ سوال شد‌‌برام

سلام

چون مادر نیستم و برای زن بودن هم نه خودم انتخاب کرده ام و نه میتونم تغییرش بدم نه هیچی

اگر هم خانم موفقی باشم و نمونه خوبی از یک خانم باشم هم احتیاج به جایزه نداره

مثل اینه که آدم برای قد یا رنگ پوست یا چهره انتظار کادو داشته باشه 

😁
سلام  منم جای دخترت میشه بهم انگیزه بدی درس بخونم سال بعد کنکور میدم 🥲  ولی خیلی خسته ش ...

سلام

به لحظه ای که موفق میشی فکر کن

وگرنه مجبوری به لحظه هایی که میشد تلاش کنی و نکردی فکر کنی 

😁
سلام چون مادر نیستم و برای زن بودن هم نه خودم انتخاب کرده ام و نه میتونم تغییرش بدم نه هیچی اگر هم ...

پس یعنی روز تولدتونم به رسمیت نمیشناسید چون خودتون انتخابش نکردید و نمیتونید تغییرش بدید 

پس یعنی روز تولدتونم به رسمیت نمیشناسید چون خودتون انتخابش نکردید و نمیتونید تغییرش بدید 

بقیه رو مسئول نمیدونم بهم هدیه بدن

ولی چون این روز روزی هست که به دنیا اومدم و با به دنیا اومدنم معاشر و همدم خیلی ها شدم که این اتفاق باعثش هست کسانی که دوستم دارند ( من جمله خودم) بهم هدیه میدن و این اتفاق رو جشن میگیرم 

😁
سلام چون مادر نیستم و برای زن بودن هم نه خودم انتخاب کرده ام و نه میتونم تغییرش بدم نه هیچی اگر هم ...

بله درسته 

اما خب جایگاه زن پیش خدا آنقدر ویژه هست ک تولد بانوی دو عالم روز زن نام گرفت 

نظرات متفاوت و نظرتون محترم💕به عنوان ی خانم عاقل و فهمیدم‌ روزتون‌ مبارک 💜😊

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂