2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید هر مرحله از زندگی یه خوبیایی داره یه سختیایی.دیگه واسه هرکسی یکم خوبیاش بالاتره واسه کسی دیگه سختیاش.

هنر غرق نشدن در سختی ها و بیشتر کردن خوبیهاست 

حالا کسی ک میگه بده چرا از اول وارد شد ...ایا اغراق نمیکنه ؟ایا مشکلش واقعا انقدر ک میگه حاده یا واقعا شاید تمام تلاششو واسه حل مسئله نکرده .

البته تو همه زندگیا مشکل هست 

2728
شوخی میکنی دیگه؟حالا کم میترسم از ازدواج،امشبم تاپیکایی خوندم اصلا هنگم ...

اره  من هرکسو دیدم اینجوری بوده والله منکه ندیدم کسی که بگه راضی مگر اینکه با خیلی شناخت ازدواج کنی یا بخت خوبی داشته باشی😂🙂

بچه داری؟ منم پشیمون شدم ولی همیشه خوش بینم و در تلاش

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2738
شوخی میکنی دیگه؟حالا کم میترسم از ازدواج،امشبم تاپیکایی خوندم اصلا هنگم ...

نبابا اکثرا از هول ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حلیمافتادن ‌ت و دیگ بعدم دیگه ول کردن اون همه دلبری رو،،،ب نظرم زندگی حتی بعد عقد و بچه دار شدن باز نیاز ب تقویت ‌‌وساختن داره تازه بمونه 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
نبابا اکثرا از هول ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حلیمافتادن ‌ت و دیگ بعدم دیگه ول کردن اون همه دلبری رو،،،ب نظرم ...

من و شوهرم تک فرزندیم شاید این تنهایی خستمون کرده

اره بچه دارم 

منم دلیل اصلی میگم بچه ولی واقعا دلیل اصلی ابرو و حرف بقیه و نگاه خانواده است،،،،دارم سعی می‌کنم زندگی رو شیرین ‌‌‌‌‌کنم تو هم فاز منفی نده جذب زندگیت میشه 

2706