2737
2739
عنوان

شوهرم رفته امشب تو هال خوابیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 84 پست

وای چرا هیچ مرذی کامل نیست هرکس ی مشکلی داره اه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمی دونم خودمم موندم خستم به خدا خسته

يسريا گفتن بچس و فلان ، هممون رفتار بچگانه داريم و اين طبيعيه دليل نميشه نسبت ب همسرتون سرد بشين

نياز به كمك شما داره حالا ب فرض قهر كردين شماهم يا دعوا كردين چيزى درست ميشه؟ خراب كردن آسونه ساختنه ك سخته

بنظر من نزارين قهرتون طولانى بشه ك عادت بشه ك سردى بوجود بياد شما هنوز اول راهين ١٠سال مدت زيادى نيست

این لعنتی گیم  دقیقا مثل اعتیاد به مواده. همسرت در خود ماندگی یا اوتیزم خفیف نداره؟؟ دکتر رفتی؟

راستش دخترم بیشفعالی از نوع یکپارچگی عمقی داره ممکنه شوهرم هم باشه چیزی

شوهر منم دقیقا مثل شوهر شماست حالا شوهر شما قبول می‌کنه شوهر من هرگز اشتباهاتش و قبول نمیکنه و علاوه ...

تابع مادرش بود خوب شد پدرم دراومد تا اون موضوع درست شد

2738

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

مث بچت بارش اوردی ک 

پروش کردی خیلی ک برمیگرده  میگ اسنپ نمیرم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2706