2733
2739
عنوان

چرا وقتی قهر میکنیم شوهرامون نمیان نازکشی یا ازدلمون دربیارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 69 پست

بالاخره سایت حس ششم و پیدا کردم😍😍😍😱

گف تابستون ازدواج میکنم🥰😅

باور نکردم تا اینکه خبر جنسیت سنوگرافی خواهرم اومد دقیقا درست بود🤤

https://demolink.net/bD

بعدورود شهر و جنسیت و تاریخ تولد بزنین سوالتونو بپرسین🥰💯😍

سایت بی نهایت شلوغه اگر بار اول وارد نشد تازه سازی رو بزنین حتما وارد میشه😚

برین حالشو ببرین🥰🤤💯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قهر متنفرم  توانایی داغون کردن طرف قهر قهرو رو هم دارم (وی یک عدد قهر قهرو داره که تقریبا د ...

ببخشیدا ولی همش بهم چسی میاد حس میکنم

میرم پیششم بخوابم پشتشو میکنه میخوابه.حرف میزنم بی توجهی میکنه به حرفم تا میبینه ناراحت شدم فوری حواسشو جمع میکنه میاد باهام حرف میزنه و منت کشی تا میبینه ناراحت شدم که توجه نمیکنه همش جدا میخوابه یعنی وقتی که بروش میارم میاد همون لحظه بغلم میکنه کنارم میخوابه .مثلا حرف میزنم جواب حرفمو نمیده...

دیگه یکم پیش اومدم اتاق خوابیدم اومد گفت چرا بهت برخورد گفتم واسم چه ارزشی داره حرف زدنت بغل کردنت وقتی که من میگم بعدش انجام میدی تا نبینی سره موضوعی ناراحت میشم اونکارو انجام نمیدی حتی حرف زدن باهام...گفتم خسته شدم انقدر چسی میای هی باز میام میچسبم بهت فکر میکنه چه خبره حرف نمیزنی حرف نزن کنارم نمیخ ابی نخواب ولی بگو نمیخوام بخوابم کنارت نمیخوام حرف بزنم باهات که تکلیفم باخودشم روشن بشه فک کردی چخبره و این حرفا اینو که گفتم برگشت حال خوابید 

2731
از قهر متنفرم  توانایی داغون کردن طرف قهر قهرو رو هم دارم (وی یک عدد قهر قهرو داره که تقریبا د ...

مثلا میره پذیرایی الکی هندزفریو میزاره توگوشش یا تی وی رو روشن میزاره که بگه موقع تی وی دیدن خوابم برد (الکی )میدونم از قصد میره اونور میخوابه .

میرم کنارش بخوابم پشتشو میکنه میخ ابه...مثلا ک چی خوشت نمیاد باهام حرف بزنی پیشم بخوابی بگو خوشم نمیاد بدونم تکلیفمو...

2738
ببخشیدا ولی همش بهم چسی میاد حس میکنم میرم پیششم بخوابم پشتشو میکنه میخوابه.حرف میزنم بی توجهی میکن ...

عزیزم 

در آرامش صحبت کنید و مسایل رو حل کنید 

کار ایشون هم اشتباه هست خیلی هم اشتباه هست 

و قهر شما هم همینطور 

با مهربونی درست کن همه چیز رو ... خوشبخت باشید خوشگلم

،💕💕

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706