2733
2734
ما هم از قدیم ده ونک بودیم الان مامانم اینا بالای شیخ بهایی هستن. شما خود خیابون ونک هستید؟

ما ملاصدراییم

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
منم خیلی همیشه پول جم میکنم اونجا بخرم 😂😂 البته ببین قیمت اطراف پارک کلا دو برابر فرق داره با بقیه ...

نه اطراف پارک که نمی تونیم بخریم ولی بقیه نواحی قیطریه رو میتونه بخره شوهرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ملاصدراییم

حق داری هم آلوده اس هم شلوغ هم بافت منطقه اداریه 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
من سنم کمتر که بود برای خرید میومدم پاساژ اسمان و چند تا پاساژ بود تو همون راسته یادم رفته واقعا شلو ...

اخه من اصلا بچه ی ونک نیستم، سال تا سال هم پاساژ آسمان نمیرم.

خانواده شوهرم شهرک غرب بودن که ما ازدواج کردیم، هی کش و قوس سر محل زندگی، رفتیم سعادت اباد، البته دقیق تر بگم توحید که مرز سعادت اباد و شهرک غربه

خلاصه انقدر بد گفتممم که اومدیم اینجا

حالا دارم فشار میارم ازینجا بریم

شوهرم میخنده میگه داری قل میدی منو بریم سمت شرق

خود من سمت ولیعصر و میدون تجریشم دوست دارم برای زندگی

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2728
 حق داری هم آلوده اس هم شلوغ هم بافت منطقه اداریه 

واقعا بدم میاد ازین جا

تنها مزیتش نزدیکی به شرکت شوهرمه

واقعا بدم میاد ازین جا تنها مزیتش نزدیکی به شرکت شوهرمه

خب برات سخت میشه بری خونه مامانت . بچه تو کی نگه میداره اگ جای بخای بری؟ یا بچه تون بزرگه؟ الان باردارم هستی درسته؟ کاش ب مامانت نزدیک بودی

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
خب برات سخت میشه بری خونه مامانت . بچه تو کی نگه میداره اگ جای بخای بری؟ یا بچه تون بزرگه؟ الان بارد ...

من مامان  و بابام فوت شدن

خواهر و برادرامم ایران نیستن

واسه همین هیچکسو ندارم که بچمو نگه داره.

8 ماهشه پسرم و مجدد باردارم   

من مامان  و بابام فوت شدن خواهر و برادرامم ایران نیستن واسه همین هیچکسو ندارم که بچمو نگه دار ...

روحشون شاد باشه عزیزم 😘😘 ببخشید نمیدونستم 

فک کردم علت اینک دلت میخاد نزدیک محله اصلیت باشی اینه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2738
میشه بگی اجاره خونت چقدره؟ فکر کنم تهران خیلیی گرون باشه

زمان دانشجویی اجاره بودم من سال ۹۳ اجاره کردم سی تومن ماهی ی تومن... بعدشم ک پول جم کردم خریدم ی دونه پنجاه شش متری... دست مستاجره ۱۳۰ ت رهن دو و نیم اجاره دادم تابستون...

خودم الان چن ماهه اومدم شهرستان خونه مادرمم... میخام اینجا اجاره کنم ولی باور کن اجاره ها فرقی با تهران نداره و بدترش اینکه تو شهرستان ب مجرد اصلا خونه نمیدن اگ میدونستم اینجوره اصلا واحدمو دست مستاجر نمیدادم 

زمان دانشجویی اجاره بودم من سال ۹۳ اجاره کردم سی تومن ماهی ی تومن... بعدشم ک پول جم کردم خریدم ی دون ...

مرسی🌺 

واقعا یعنی حتی شیراز و اصفهان هم که بزرگن نمیدن به دانشجو؟

مرسی🌺  واقعا یعنی حتی شیراز و اصفهان هم که بزرگن نمیدن به دانشجو؟

اصفهانو نمیدونم عزیزم ولی شوهرم دانشجوییش شیراز بوده یادمه میگفت ب سختی خونه پیدا کرده بود. میدونی خونه میدنا ولی خونه های آشغال رو میزارن برا مجردا ... هر خونه ای خانواده حاضر نشده توش بره