2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ونک هستیم، دسترسی عالی به همه جا و نزدیک به محل کارمونیم، همسرم پیاده 10 دقیقه ای میرسه شرکتش

اما مشکلش، شلوغییییییی بیش از اندازشه

و اینکه کلا بخوای یه دقیقه بیرون بری، 100 نفر جلو پارکینگ پارک کردن

جاپارک نیست، دوبله ها هم پره

دارم رو مخش کار میکنم ازینجا بریم

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2720
ونک هستیم، دسترسی عالی به همه جا و نزدیک به محل کارمونیم، همسرم پیاده 10 دقیقه ای میرسه شرکتش اما م ...

منم شوهرم یوسف اباد خونش برعکس َشما خیلی شلوغ نیست ولی مرکز خرید نداره

۱۸ نه اصلا راضی نیستم مجبوری زندگی میکنم بخاطر خانوادم 

ببخشید چطور میشه فهمید تو کدوم منطقه هستیم؟

•• 𝘉𝘦 𝘤𝘢𝘳𝘦𝘧𝘶𝘭 𝘸𝘩𝘰 𝘵𝘰 𝘰𝘱𝘦𝘯 𝘶𝘱, 𝘰𝘯𝘭𝘺 𝘢 𝘧𝘦𝘸 𝘤𝘢𝘳𝘦, 𝘰𝘵𝘩𝘦𝘳 𝘰𝘯𝘦𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘫𝘶𝘴𝘵 𝘤𝘶𝘳𝘪𝘰𝘶𝘴...

بلوار فردوس 

من راضیم خیلی خوشم میاد چون از دانشجویی اومدم تهران خودم شهرستانی ام. اولین بار همین جا خونه کرایه کردم بعدم موندگار شدم. چون خیلی محله خوبی بود. البته من فردوس شرقم از فردوس غرب بهتره . کلا هم ی تاکسی پنج دقیقه ای با مترو اریاشهر فاصله داره 

میشه منطقه ۴

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
ونک هستیم، دسترسی عالی به همه جا و نزدیک به محل کارمونیم، همسرم پیاده 10 دقیقه ای میرسه شرکتش اما م ...

من خونه شوهرم چون ما عقدیم دوس دارم یاغشو بفروش بزار روخونش ی خونه سمت قیطریه بخره ولی میترسم بهش بگم 

بگه تو کارام دخالت میکنی ولی کلا شرقو دوس ندارم

2714

از نظره همه ۱تا۳ بهترینه هم تمیزیش نسبت به مناطقه دیگه

هن نزدیک بودن به مراکز خرید

خط مترو

بی ار تی

هم از نظر هوا

ولی خونه‌های گرون داره

هر درامدی توان زندگی کردن در اونجا رو نداره

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
منم شوهرم یوسف اباد خونش برعکس َشما خیلی شلوغ نیست ولی مرکز خرید نداره

شبها ونک خلوت میشه، اما تا 6 7 شب غلغله است

گاهی 6 صبح بیرون میری، جاپارک نیست و همه اش پر شده

مورد بعدی اینکه من 2 3 بار خواستم با کالسکه با پسرم بیرون بریم، اصلا 2 قدم نتونستم برم، دائم باید بچه بغلم باشه وقتی پیاده میخوام بیرون برم.

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
اسم محل زندگیتو بزن تو نقشه اونجا میگن بهت

آها ممنون

•• 𝘉𝘦 𝘤𝘢𝘳𝘦𝘧𝘶𝘭 𝘸𝘩𝘰 𝘵𝘰 𝘰𝘱𝘦𝘯 𝘶𝘱, 𝘰𝘯𝘭𝘺 𝘢 𝘧𝘦𝘸 𝘤𝘢𝘳𝘦, 𝘰𝘵𝘩𝘦𝘳 𝘰𝘯𝘦𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘫𝘶𝘴𝘵 𝘤𝘶𝘳𝘪𝘰𝘶𝘴...
بلوار فردوس  من راضیم خیلی خوشم میاد چون از دانشجویی اومدم تهران خودم شهرستانی ام. اولین ...

وای فردوس من عاشقشم مخصوصا چون هایپرستار داره بچه که بودم اونجا زیاد میومدم هایپراستار نوستالژیم 😂

شبها ونک خلوت میشه، اما تا 6 7 شب غلغله است گاهی 6 صبح بیرون میری، جاپارک نیست و همه اش پر شده مور ...

او تو تهران که اکثر موارد کلاسکه نمی تونی استفادهکنی باید بچه رو تو اغوشی بزاری بزرگم که شد باید راه بره😅

2706