2737
2734
عنوان

ب نظرتون ابله مرغون گرفتم خیلی گریه کردم😭باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 38 پست

منم گرفته بودم توی بارداریم .. اسمش زوناست اوف خیلی اذیت شدم و مردم از استرس. فصل ابله تو بهاره ببشتر .

حتما حتما حتما برو دکترر چون خیلی مهمه زیر ۲۰ هفته هستی . .. انشالله آبله نباشه بری از دونه ها تست میگیرن . داخلش اب داره؟

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ابکی نیس سفته مث جوش

خوب پس نترس . آبله نیست . ابله روی سینه و شکم و صورت ببشتره . 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
پس آبله نیست خاکشیر آزاده تو بارداری منم اینجوری بودم دکتر داد راحت شدم از جوش زدن

یعنی خاکشیر بخورم خیلب نگرانم ب خدا دوس دارم ب خودم اسیب بزنم فصل امتحاناته تمرکز ندارم

روی سینم چیزی نیس  نوک انگشتام تا باسن

احتمالا حساسیته ک خارش زدی بدتر شده . یا موهای بدنتو زدی یا زیاد یه جا نشستی . یا ب شلواری چیزی حساسیت پیدا کردی . 

اما بازم اگه میترسی یه دکتر برو یه ازمایش بگیره بد نیست 

2738
یعنی خاکشیر بخورم خیلب نگرانم ب خدا دوس دارم ب خودم اسیب بزنم فصل امتحاناته تمرکز ندارم

مثلا من گردو وفسنجون می‌خوردم تا صبح میخاروندم وجوششش 

ولی الان هم گردو میخورم هم خاکشیر راحت شدم ، شمام امتحان کنید راستی لیموشیرین هم خیلی خوبه ،چند تا دکتر عوض کردم .....دکتر متخصصم که می‌گفت عادیه 

به وسیب وانار عالیه مخصوصا برای بچه تا هست بخور آبشونم همینطور

همیشه ۱۸ساله هستم