2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آره راضی ام خداروشکر مشکبی ندارم تو زندگیم

امابعضی وقتا حوصلم سر میرع 

جز خالمو دختر خالم کس دیکه رو نداریم

اونام  زیاد نمیبینیم  مثلا هر هفته یکبار یا دو هفته یکبار

گاهی اوقات دلم میگیره‌.

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

راستش هرچیزی که حالمو خوب کنه حالمو خوب میکنه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خیلی وقتا کارای خونه رو با لذت انجام میدم مخصوصا آشپزی😍😍 خرید هم که جای خود داره. هر وقت حالم گرفته ست پسرمو میزارم تو کالسکه میزنیم بیرون حتی خرید خونه هم بکنم حالم خوب میشه😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

موسیقی جاز

مخصوصا آهنگای قدیمی انگلیسی

احساس میکنم روحمو نوازش میکنن

•• 𝘉𝘦 𝘤𝘢𝘳𝘦𝘧𝘶𝘭 𝘸𝘩𝘰 𝘵𝘰 𝘰𝘱𝘦𝘯 𝘶𝘱, 𝘰𝘯𝘭𝘺 𝘢 𝘧𝘦𝘸 𝘤𝘢𝘳𝘦, 𝘰𝘵𝘩𝘦𝘳 𝘰𝘯𝘦𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘫𝘶𝘴𝘵 𝘤𝘶𝘳𝘪𝘰𝘶𝘴...

بوسیدن خواهرزاده‌هام و گذروندن باهاشون لذت‌بخش‌ترین‌های زندگیمه

حتی وقتی میرن از پیشمون

با مامانم تمام مکالماتی باهامون انجام دادن یا من رو بامزه صدا میکنن رو تکرار میکنم

و خواب

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706