2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فک کنم از اون پسر بی غیرتا میشدم نمی دونم جرا حسم بهم میگه😐😂 بعدم خالکوبی هم میکردم سیگارم میک ...

خداروشکر از خیر موها گذشتی داشتم تصورت میکردم گلبم واستاد😁😁😁

تاپیک فان
2740

یه پسر قد بلند هیکلی چهارشونه ورزشکار دوربازو یه متر اخمو و جدی لاتیشو پر میکردم جنتلمن و جذاب با موهای فرفری تمام تن و بدنم خط و خش چاقو دعوایی و نیسان آبی سوار یه دستو از شیشه میدادم بیرون آویزون میشدم به سمت در نیسان .تو جاده ها میرفتم وسط جاده هم پیاده میشدیم با دوستا تک دست میرقصیدیم مخصوصا الان تو این هوا با تیشرت جذب  

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***

من از این درس خون خرخونا شبطونننن از دیوار راست بالا میرفتم مردم ازار(ن ک الان نیستم😂)بعد دیگه...قطعا دوست دختر رو داشتم ک😂😁دعواااایی

بی اعصاب😂 کلا پسر بدی می‌شدیم شیطون و دعوایی😂 مغرور

با رفیقام 

خیلی میپریدیم

خدا رحم کرد پسر نشدم😂😂😂😂

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚