2737
2739
عنوان

ی دقیقه بیاین توروخدا😔

108 بازدید | 14 پست

سلام

مادر بزرگم ک برف اومد لیز خورد الان بلند میشه نمیتونه راه برهه 

بعد حالا دست میزینم لگنش درد میکنه

ممکنه لگنش شکسته باشه؟

توروخدا رهنمایی کنین اگ بلدین😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام.سعی کنید زیاد حرکت نکنه که خدایی نکرده اگه مشکلی پیش اومده وخیم تر نشه چون سن شون زیاده و به نسبت استخوان هاشون حساس ترن.بعدشم زنگ بزن اورژانس همینایی که نوشتی رو براشون بگو راهنماییت میکنن.ان شاالله که مسئله خاصی نباشه 🌹🌹

🌹دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🌹خدایا ممنونم که بهترین ها رو برام رقم میزنی 💟

شکستن لگن تو سنهای بالا بسیار شایع هست اگه درد خیلی شدیده و نمیتونه راه بره احتمالش هست و اینکه ایشون سابقه پوکی استخوان ندارن بازم انشالله که چیزی نیست اما حتما ببرید دکتر 

فرمانده :برو جلو سرباز نترس خدا با ماست  سرباز:اگه خدا با ماست کی با اوناست که دارن اینجور مارو تیکه پاره میکنن 
2738
شکستن لگن تو سنهای بالا بسیار شایع هست اگه درد خیلی شدیده و نمیتونه راه بره احتمالش هست و اینکه ایشو ...

ن عزیزم پوکی استخون نداره

و درد هم کمی داره

ممنون از رهنماییت🌹🌷

ن عزیزم پوکی استخون نداره و درد هم کمی داره ممنون از رهنماییت🌹🌷

فدات عزیزم خداروشکر ان شالله که چیز خاصی نیست

فرمانده :برو جلو سرباز نترس خدا با ماست  سرباز:اگه خدا با ماست کی با اوناست که دارن اینجور مارو تیکه پاره میکنن 
2706