2737
2734
عنوان

دختر دایی هام جفتشون تو سن کم مهاجرت کردن💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 105 پست
با به کار گرفتن مغزش

خیلی راهنمایی عجیبی بود

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅
پول (توام با تلاش) ارتباط مستقیم با موفقیت

نقش اولی خیلی مهمه، اگه اولی باشه، اندکی از دومی معمولا با احتمال خوبی موفقیت رو نتیجه میده.
ولی اگه دومی باشه و اندکی از اولی، احتمال موفقیت کمتره (اگرچه صفر نیست)
همونطور که احتمال موفقیت با پول بدون تلاش، بیشتر از تلاش بدون پوله. سریعتر هم بدست میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دومیه ازیناییه که هوش‌بالایی داره ولی زیاد پای کتاب نمیشینه همیشه سرش تو آزمایش و کنجکاوی و ایناس و ...

چ خوب

درس رو دوست دارن حتما .‌درسته؟

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

هم کلاسیم تخت جلو ما مینشست کلی اذیتش میکردیم دکتر شد با یه نخبه ازدواج کرد شوهرش رفت امریکا بعد یه سال خانومشم رفت شبانه روز بهش فکر میکنم.ما پرواز مستقیم نداریم به امریکا رفت یه کشور دیگه از اونجا رفت امریکا تنها. بعد من اشغالم نمیتونم تنها بزارم دم در حسودیم نمیشه براش خوشحالم ولی من میتونستم بالاتر از اون بشم ولی همش انتخابای اشتباه ویا زندگی تحمیلی😢😢تو گرما توسرما تو برف توبارون رفتیم درس خوندیم ولی ...........احساس میکنم بیهوده زندگی کردم و 😧

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
خیلی راهنمایی عجیبی بود

نه عزیزم 

کلاس های فوق العاده میرفت ازمایشگاه خصوصی وقت میگرفتن میرفتن استاد راهنما داشتن 

همینجوری الکی هم نبود .چندین مسابقه شرکت کرد

2738
و کاربردی 😂زندگیم متحول شد 

مردم از خنده

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅
نه عزیزم  کلاس های فوق العاده میرفت ازمایشگاه خصوصی وقت میگرفتن میرفتن استاد راهنما داشتن  ...

میشه واضح تر بگی آزامیشگاه چی استاد راهنما براچی

چ خوب درس رو دوست دارن حتما .‌درسته؟

کلااز اول داییم خودش بورسیه شده بچد برا یه کشور خارجی دقیق نمیدونم ولی بابابزرگم نذاشته بود بره خودش میگفت اشتباه بزرگی کردم باید بچه هام برن خارج 

کلا بچگی ای نکردن دختر داییهام از اول یا کلاس شنا بودن یا زبان یا مهد و مدرسه و معلم خصوصی و تلاش و تلاش

2706