2737
2734
عنوان

چی میشه الان ...

275 بازدید | 43 پست

چی میشه الان کراشم بیاد بهم بگه میمرم برات😢

عاشقتم . زندگیم فدات❤😍

مسخره نکنید تو رو خدا🤕

چی‌میشه واقعا 💔

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!

خیلی خیال پردازی🙄

حس قشنگیه یکی باشه...یواشکی دوست داشته باشه یواشکی هواتو داشته باشه حس قشنگیه!یکی باشه...طاقت ناراحتیتو نداشته باشه طاقت اشک ریختنتو نداشته باشه..حس قشنگیه!یکی باشه که دلت به بودنش قرصه یکی باشه اما کل دنیات باشه  دنیام(K) کاربری دست دو نفره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی میشه منم با چارنفر ارتباط برقرار کنم ازین انزوا و تنهایی بیام بیرون ک به قول مامانم آدم ندیده نباشم ..(ایموجی دست فلج) 

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
2738

منم یه روزی همین خیالارو داشتم

و یه روز اومد و گفت

الان میگم کاش هیچوقت همچین آرزویی نمی‌کردم

لااقل یه سری حرمت باقی میموند

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
2706