2737
2739
عنوان

امشب یکم مونده بود وسط مهمونی جاریمو جرررر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3838 بازدید | 138 پست

هر وقت دیدی سر بچت داد زد پاشو برو دست بچت رو بگیر با محبت بیارش کنار خودت  بگو نمیخواد بازی کنی   

چرا اجازه میدی جلو جمع یکی هوار بکشه سر بچه اینجوری شخصیتش خورد میشه گناه داره شما هم هیچی نگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدم‌میاد از این‌مادر ا که وارد دنیای بچه ها میشن

دقیقا انگار ببخشید هاااا وای ک و ن آسمون سوراخ شده بچه این افتاده زمین.انگار بقیه بچشون رو از مسجد پیدا کردن فقط این زاییده از بس پسرم پسرم می‌کنه و دخالت تو کار بچه ها

مامان مانلی و سامیار
2731
ولش کن بابا ارزش نداره بحث کنی باهاش 

دقیقا خیلی خودمو نگه داشتم چیزی نگم .بخدا پسر خودش چشم همه رو درمیاره از بس روداره.باید اول به بچه خودش تذکر بده بعد آروم به بچه من .که بچه ها کشتی نگیرید خطرناکه.نه تو جمع با صدای بلند بگه هاااااااای دفعه آخرت باشه

مامان مانلی و سامیار
2738
اینو کاملا قبول دارم  ولی یه جایی بالاخره لازمه در مقابل این افراد بی‌شعور ایستاد  شما ق ...

اره اگه محکم برخورد نکنه جلو بیعشوریش گرفته میشه

نمیشه که ادم ساکت بمونه بقیه از خودشونو بچشون سواستفاده میکنن

شوهرم میگه جوابشو بدی خودتو در سطح اون بیشعور میکنی

اونوقت تکلیف روحیه بچه شما چیه که مادر اون سرش داد بزنه ولی مادر این اصلا براش مهم نیست  فکر میکنی بچه متوجه این رفتار ها نمیشه

دقیقا خیلی خودمو نگه داشتم چیزی نگم .بخدا پسر خودش چشم همه رو درمیاره از بس روداره.باید اول به بچه خ ...

عیب نداره گلم شما خانمی میکنی اصلا بچه دعوا نداره هرکسی تربیت خونوادگیشو نشون میده بیخیالش

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
من بودم اجازه نمیدادم بچم با بچه هاش بازی کنه و به هیچ کسی حتی پدر بچه هم اجازه بی احترامی به بچه رو ...

من خودم تا حالا ی بارم تو جمع بچه هامو سرزنش یا تنبیه نکردم همیشه تنهایی گفتم که این کارت اشتباه بوده.وای خب بچن و همسن جمع میشن یا کشتی میگیرن یا دزد و پلیس بازی .این باید شعور داشته باشه که دخالت نکنه

مامان مانلی و سامیار
دقیقا انگار ببخشید هاااا وای ک و ن آسمون سوراخ شده بچه این افتاده زمین.انگار بقیه بچشون رو از مسجد پ ...

اینجور بچه ها کم‌کم طرد میشن از جمع 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2706