2737
2739
عنوان

فرهنگ و رسم و رسومات مردم کوردستان برای ازدواج چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 98 پست

تیپشون بازه ...پولدارن باکلاسن خوش اندامترین دخترارو داره اهل تحصیلن ...هزینه میخوان جهاز کم میدن ...طلا باید حداقل صدتومنو بگیرین کلیه مراسمات و جشنها و کادوهارو باید انجام بدید پاگشا هم همینطور .....جهاز هم نمیدیم ..مگه دیگه خیلی پولدار باشن و عشقشون بکشه بدن

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره حتما هنوز با خود دختره حرف نزده

ولا زنایی کرد عالین داداشت اگه زن کورد بگیر خوشبخت ترین چون برعکس شماها اینحا مردا تو کار خونه زیاد شرکت نمیکنن😂😂البته نه بگم هیچ کاری ولی مثل شماها نه و دوم اینکه زنای کورد خیلی به اشپزی و خونه زندگی اهمیت میدن و ظاهرشونم که همیشه عالی از لحاظ اختلاف شیعه وسنی اونو دیگه باید بدونید خانوادهها چطورن کورد زیاد اهل کل کل کردن تو این موردا نیستن بیشتر تو این مودن که عیسی به دین خود موسی به دین خود مگر اینکه شما از اون شیعه های متعصبباشید

2738
ولا زنایی کرد عالین داداشت اگه زن کورد بگیر خوشبخت ترین چون برعکس شماها اینحا مردا تو کار خونه زیاد ...

مردای مام خیلی کمک نمیدن تو کار خونه

مام خب کوردیم ولی کُرد کرمانشاه

ولا زنایی کرد عالین داداشت اگه زن کورد بگیر خوشبخت ترین چون برعکس شماها اینحا مردا تو کار خونه زیاد ...

اینو خوب گفتی ...برق خونه ش به راهه فریزرش پره سفره ش رنگینه خودشم همیشه صاف و صوف آرایش شده و بو عطر میده ..دخترای مهاباد بوکان و بانه ام کمرررر باریک و خوش تراش 

سنندج جهاز کامل میدن 

خودم سنندجی ام طلای خوب بخرن مهریه زیاد بندازن متقابل جهاز خوبم میدیم نسبت به توان هر دو دیگه .

2706