2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عنوانت اصلا جالب نبود

برای بازدید گرفتن همه کار میکنین 🙃😂

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2731

خوبه خیلی دوسش دارم ولی خاطره ای باش ندارم چون اصلا سرکاری باهاشون ندارم

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

گل بی خار خداست😍

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2740

کاری ب کار هم نداریم هفته ای یکبار شام همدیگه رو ملاقات میکنیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بد. اهل دخالت نیست و اصالا اجازه نمیدیم و جرات نمیکنه زندگیمون کاملت شخصیه و جداست .اما تا دلت بخواد دو رویی ک بد گویی. من شاغلم همیشه غذام حاضره خونم میدرخشه.دختر ۳ سالم نهایت کمال و ادب و داره اما میره به فامیل میگه پسرم بیچاره همش گرسنس.نیستش که غذا بمزه براش.‌بچم لاغر شده...

عزیزانی که به این تاپیک علاقه ندارن لطفا نیاین و نظر ندین که چه تاپیکیه و ....، ما اینجا می‌خوایم یکم از خاطراتمون تعریف کنیم 

و از تجربه های هم استفاده کنیم و درد و دل کنیم

2706