2733
2734
عنوان

دیگه ذوق هیچیو ندارم بی ابرویی خیلی سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 52 پست
مامانم میگه نمیتونم تکون بخورم اگر برم میگن اره هرزه بود که جمع کرد رفت

بمونید که چی بشه؟مثلا چیزی درست میشه؟جمع کنید برید،مامانت طلاق گرفته؟

خوشا پیدا شدن در عشق...برای گم شدن در یار...❤️
الهیییییی ایشالا همه چی درس میشه  ایشالا با ی فرد مناسب ازدواج می‌کنی و چشم همه ی حسودا کور می ...

راستشو بخوایی دیگه کسی منو نمیگیره

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمونید که چی بشه؟مثلا چیزی درست میشه؟جمع کنید برید،مامانت طلاق گرفته؟

نه جدا نشدن خانوادم از هم پاشیده هیچکدوم باهم نیستیم

خدا جواب میده . عزت دست خداست.  آیندتون مهمه واستون یا حرف مردم!!!!

ما هرجا میریم بهمون میگن چرا مادرتون هرزه شده خیلی سخته همه باور کردن چون بابام گفته

ادم برای ابرو زندگی میکنه

2728
نه جدا نشدن خانوادم از هم پاشیده هیچکدوم باهم نیستیم

طلاق بگیره خودشو خلاص کنه،شما و مادرتون تو این شهر نمونید،نمیشه آینده رو بخاطر گذشته نابود کرد

خوشا پیدا شدن در عشق...برای گم شدن در یار...❤️

همدان شهر کوچکی نیس که همه بشناسن! صبر کن کارت که گرفت برو از اونجا، یکمم خودت مقصری، یه مدت می گفتی برم سرویس خوابمو می فروشن! خب چرا وقتی شرایطت اینجوره برات تخت و کمد مهمه! یا فکر کنم یبار گفتی یکی هست برای ازدواج وضعش خوبه ولی با خانواده اش تو یه ساختمونه، اگه اینجوریه و با کسی دیگه اشتباه نگرفتمت خب آخه اینم شد دلیل رد کردن خواستگار؟!

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
ما هرجا میریم بهمون میگن چرا مادرتون هرزه شده خیلی سخته همه باور کردن چون بابام گفته ادم برای ابرو ...

خب شما این شهرم بمونید که همه به مادرتون همچین تهمتی میزنن پس موندنت چه فایده ای داره؟؟؟؟؟  

به فکر خودتون باشید و برید. 

اینجا هوا برای نفس کشیدن مرا کممممم است.... 
مامانت چی دیگه نمیگه اتاق منو گرفتی نمیزاری بغل شوهرم باشم؟

چرا میگه ادم خنگی هست جدیدا شروع کرده به تیپ زدن ارایش کردن میگه میخوام برم شوهر کنم

2738
طلاق بگیره خودشو خلاص کنه،شما و مادرتون تو این شهر نمونید،نمیشه آینده رو بخاطر گذشته نابود کرد

اون اویزون بابامه من توی طلاقشون دخالت نمیکنم منو میکشه

همدان شهر کوچکی نیس که همه بشناسن! صبر کن کارت که گرفت برو از اونجا، یکمم خودت مقصری، یه مدت می گفتی ...

چکار کنم من برای شغلم تعهد محضری دادم یکسال بمونم اینجا سفته هم امضا کردم اگر برم باید یه چیزی حدود ۱۰۰م بدم که بهم اجازه بدن اونم من که پول ندارم

خواستگارامم میان خانوادمو میبینن فرار میکنن

خب شما این شهرم بمونید که همه به مادرتون همچین تهمتی میزنن پس موندنت چه فایده ای داره؟؟؟؟؟   ب ...

خب چکار کنم مادرم ادم سلیطه و دعوایی هست نمیشه پیشش بمونی همش باهات دعوا میکنه

بعدم میگه طلاق بگیرم میخوام برم شوهر کنم کسی از بچه ها رو نمی برم بمونید پیش باباتون

حداقل خودت از اون شهر برو 

شرایط شغلیم نمیزاره بعدم من تابحال تنها جایی نرفتم جیبمم خالیه مگر برم توی خیابون بخوابم