2737
2739
عنوان

دیگه ذوق هیچیو ندارم بی ابرویی خیلی سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 52 پست
حالا تو چرا تو این وضعیت فکر ازدواجی بیخیال شو یکی از فکر و خیالات کم میشه بعدم مادرتبزار خودش از ح ...

اخه همه دارن بهم طعنه میزنن میگن مجرد موندی خستم کردن

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه مامانت از بابات بدتر بود هر روز کلانتری و‌پلیس بازی. سارا فقط برو خوابگاه بمون قید خانوادتو ...

اره هنوزم همونه یه کارایی میکنه ادم زبونش بند میاد من فقط نگاش میکنم نصیحت که گوش نمیکنه

توازدواج میکنی یه ازدواج خوب   ببین عزیزم همه چی دست خداست اون بخاد بهترین پسر شهر میاد خاستگا ...

بنظرت ادم خوب میاد از خانواده خراب زن میگیره من جرات ندارم خواستگار راه بدم از بس همه پشت سرمون بد میگن

2731

شغلی رو که خوندی ول کننن رهاش کن

به جاش برو یه شهر دیگ از سالمند مراقبت کن هم پولش خوبهه هم پیش پدرت و تنش های خانوادت نیستی

هم غذا و جای خواب داره هم کار سختی نیست

عضو گروه سبز💚✌🏻😁قد:۱۷۱💚✌🏻😆وزن فعلی:۵۹💚✌🏻😁هدف اول:۵۸💚✌😆هدف دوم:۵۷💚✌🏻😆من می تونم به همه ی آرزوهام برسم😛✌🏻
سلام ساراجون خوبی؟چخبر عزیزم کم پیدایی مشکلت حل شد گلم؟

سلام مرسی عزیزم

مامان بابام هرروز داستان جدید دارن

سلام مرسی عزیزم مامان بابام هرروز داستان جدید دارن

هعی😓خدا هدایتشون کنه

تو خیلی خودتو درگیر نکن

تو شهر ما یه خانواده هستن خیلی بی آبروان از لحاظ(+۱۸)مادر با یکی فرار کرده گرفتنش پدر هرشب یه زن میاره خونه همه فهمیدن

ولی یه دختر دارن خیلی موقر و موفقه که هیشکی   به چشمی ک پدر و مادرش نگاه میکنه به اون نگا نمیکنه

یعنی انقد حسن داره که این عیب توش گمه

توهم رو خودت کار کن ب هرحال خانوادتو ک نمیتونی تغییر بدی باور کن همه میدونن تو از اونا جدایی پس اعتماد به نفس داشته باش😃❤

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2740