2733
2734
عنوان

امشب یعنی زنده میمیونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48418 بازدید | 501 پست
ی نصیحت خواهرانه میکنم بهت اگر بهش عمل کنی حاضرم شرط ببندم ب دست و پات میفته من عکستونو دیدم تو یکی ...

دقیقا.خیلی جواب میده.منم این کارو میکردم مثلا بهش بی توجه بودم یا هرچی میگفت مثلا برخلافش بودم.اخرش بهم گفت چ خوبی من کیس سخت دوست دارم😍 دقیقا همینو گفت.منظورم اینه هر چی دم دستش باشی بی اهمیت میشی اسی.صحبتای این کاربر جدی بگیر.ما این دوره گذروندیم گوش کن قشنگ

ممنون عزیز دلم دعا کن اینجوری ک میشی بشه تگت کنم بیای ببینی😔❤

ناراحت نباش گلم انشاالله همچی درست میشه فدات شم ❤️😘

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم میگ منطقی نیس اخه چرا همش منقط مگ دوسداشتنم منطق میخاد دیوونه شدم دلم میخاد مچاله بشم خدمو ...

مشخصه تنهایی

از تنهایی رو آوردی به عشق یکطرفه!!!

ی مدت محلش نده

برای خودت زندگی کن

خودتو بغل کن و انقدر که به اون توجه میکنی به خودت توجع کن

تا بفهمی چقدر ارزش داری 

تا اونایی که دوست دارنو ببینی

تا بیشتر از این شکسته نشی

خسته نشی

عشق یکطرفه مثل کوچه بن بست میمونه

راه به جایی نمیبری

هنوز عشق یک‌طرفه وجود داره مگه.

آخه به عزت نفس آدم برمیخوره یکطرفه 

بالاخره یه غروری هست که مانع خیلی از کارا از جانب آدم میشه.

یطرفه ها معمولا خاموشن نه علنی.

خانمی این فعل و انفعالاتی که در درون شما نسبت به ایشون رخ داده که قرار نیست در ایشون هم نسبت به شما رخ بده( که میگین چیزی کم ندارم یا چه ایرادی دارم مگه و ....).

ایشون هم بالاخره یجایی نسبت به دیگری ممکنه براش اتفاق بیوفته.

الان تنها نسخه بهبودی شما بی تفاوت بودن و رها کردن هست.

قضیه رو رها کنید....اگر اگر اومد سراغ تون باز آویزون بشید باز ایشون گریزان میشه....یادت باشه تا وقتی یکطرف آویزون هست اون یکی گریزون هست. 

2731
ی نصیحت خواهرانه میکنم بهت اگر بهش عمل کنی حاضرم شرط ببندم ب دست و پات میفته من عکستونو دیدم تو یکی ...

احسنت ب این کامنتی ک نوشتین واقعا لذت بردم

عسل جانم پست این خانوم رو بخون و بهش عمل کن صد در صد پسره سرش میخوره ب سنگ و میفهمه چی و کیو از دست داده و شروع میکنه ب التماس کردن

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

اسی خیلی واست ناراحت شدم💔

امیدوارم مث یه معجزه چیزی ک میخوای اتفاق بیفته 

لنتی حالم گرفته بود تاپیکتو خوندم چقدر از ته دل بود گریم گرفت🙁💔

ناجی در آینه است🧡🌿🙂من یه INTP هستم رفیق از من منطقی تر پیدا نمیکنی😏😇
چقد قشنگ نوشتی و چقد درک کردم... منم این روزا رو گذروندم، یه ارتباط عادی و دوستانه که رفته‌رفته عا ...

دقیقااا دقیقاااا. حالت کنارش خوبه ولی تلخه😥

هیچ وقت دوستی مثل اونو پیدا نمیکنم اما با تموم شدنش اون جدال بین منطق و احساس تموم شد و آرامش گرفتم

2738
دقیقااا دقیقاااا. حالت کنارش خوبه ولی تلخه😥 هیچ وقت دوستی مثل اونو پیدا نمیکنم اما با تموم شدنش او ...

دقیقاا

به قول فاضل نظری: چون تلخیِ شراب، دل‌آزار و دلپذیر...

در عین شیرینی، تلخیش ته گلوت رو میسوزونه.

در عین آرامش و حال خوب، ناآروم هستی و حالت ناخوشه.

یه پارادوکس عجیبیه!

با خودت میگی "دارم با زندگیم چه کار میکنم؟ چرا عاشقش شدم؟؟" و حس میکنی اختیار همه‌چیز از دستت خارج شده و این تو رو میترسونه...

تهش با یک وجود سراسر درد و یه روح و قلب زخمی تمومش میکنی اما لااقل از اون برزخ و بلاتکلیفی درمیای... هرچند نزدیکترین و بهترین هم‌صحبتت رو هم از دست میدی...

کلا ماجرای پیچیده‌ایه

باور کن تک تک کلماتت انگار حرفای منه...

فکر نمیکردم کسی شرایطی مشابهم داشته باشه

یهو حس میکنی گیر افتادی... خیلی سخته

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)

بله شده    همه از سرگذروندیم، ،   بخاطر نوسان هورمون ها است،عشق در حقیقت کشکه،،عاشق خودت باش،هیچ وقت خودت فدای هیچ کسی نکن  هیچ کسی، حیف جوونی  قدر خودت بدون دختر جون. 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706