2737
2739
عنوان

خودکشی:)

191 بازدید | 21 پست

امشب بخاطر یه سری اتفاقا به شدت احساس به درد نخور بودن و بی ارزش بودن میکنم

انگار که اگه نباشم هیچکی سراغمو نمیگیره

میشه یه چیزی بگید که باخودم بگم شاید اونقدرام بدرد نخور نبیستم؟

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونقدرام بدرد نخور نیستی 

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

واقعا نیاز داری ب ادما؟

چیکار برات میکنن؟

چ سودی برات دارن؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
واقعا نیاز داری ب ادما؟ چیکار برات میکنن؟ چ سودی برات دارن؟

ببین اینجوریم که یه گوشه دور از همه افتادمم و هیچکی حواسش نیست دارم از بین میرم...

شاید اگه یه دوست صمیمی یا یه خواهر ک بتونم بااش دردل کنم داشتم الان بهتر بودک

این چیزا هم میگذره مام بدتر از اینا رو پشت سر گذاشتیم فقط باید تجربه کسب کرد و واسه ضربه‌های بعدی آم ...

کل جوونیم دارم میگم اینم میگذره

پس کی قراره خوش بگذره؟

ببین اینجوریم که یه گوشه دور از همه افتادمم و هیچکی حواسش نیست دارم از بین میرم... شاید اگه یه دوست ...

هیچکس بدرد ادم نمیخوره... 

ادما در اخر خودشون باید مراقب خودشون باشن

منم واقعا هیچ دوست صمیمی ندارم 

قبلا فکر میکردم من داشتن دوست صمیمی نیاز دارم و اگه دوست نداشته باشم زندگیم کامل نییس 

ولی الان اصلا برام مهم نیس چون خودم و خدا و خانوادم بهترین دوستای منن🤍

در انتظار هدف...⛈⚡   
2706