2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم میشه شرایط بانک رسالتو بگی...چند جور وام داره...سوئش چقدره؟

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

وامای رسالت قرض الحسنه ست.سقف نداره.سودش 4 درصده.روشش اینطوریه که معمولا با 4 ماه سپرده گذاری معادل پولتو وام میگیری.مثلا 3 میلیون میزاری چهارماه بعد 3 تومن وام میگیری.یا 6 ماه بعد دوبرابرش رو یعنی 6 تومن. یا دو ماه بعد نصفشو.حتی میتونی 1 ماه بعد هرقدر که گذاشتی یک چهارمشو وام بگیری.کلا مدت خاصی تعیین نمیکنن.فقط میانگین حساب براشون مهمه.بازپرداختش هم 10 ماهه ست.حالا هر ماهی که بیشتر پولتو بذاری یا به مبلغ وامت اضافه میشه یا دوماه به تعداد اقساطت.ضمنا 3 تومن پولت رو هم بهت میدن.ضامنم تا 5 تومن یکی میخاد که باید چک داشته باشه.خود وام گیرنده هم باید شاغل باشه و پروانه کسب یا کسراقساط بده.اما خب با مشتری راه میان.مثلا من که دانشجو بودم هم کسراقساط، هم چک رو مامانم داد و اصلا اذیت نکردن.ففط یه نکته مهم هست که باید مبلغ اقساط حتما یک چهارم فیش حقوقی خودتون یا ضامن باشه.
2738
ولی به نظر من بانک قرض الحسنه از همشون بهتره.شرایطش مثل همون رسالته ولی راحت تر هم میگیرن.چون دیگه قید نمیکنن وام گیرنده شاغل باشه.واسه فیش حقوقی ضامن هم سخت نمیگیرن که یک چهارم فیش حقوقی باشه یانه
سرسری رد شو و زندگی کن.دقت ،دق ات میدهد...
ببخشید یانگوم جونی رسالت بانکه یا از این موسسه های اعتباریه؟
بعد اصل پولو بلوکه نمی کنن؟
فقط ایرادش همون بازپرداخت زود و اقساط زیادشه متاسفانه
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
ببخشید یانگوم جونی میتونم بپرسم شما چقدر گرفتین و اقساطش چقدره ماهی؟
چند ماه چه مبلغی رو خوابوندین
ممنونم
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
2706