2737
2739

از کوچیکی سختی های زیادی کشیدم خیلی پا به پای خانواده ام جنگیدم و زندگی کردم انقد سختی کشیدم انقد بی پولی کشیدم ک توی اوج بچگی مریضی روحی گرفتم چون کامل وضع پدرمو درک میکردم میدونستم نداری یعنی چ با اینکه بچه بودم. مثل بچه های الان نبودم ک اصلا درکی از شرایط ندارن من خیلی ازیت شدم تا بزرگ شدم... بزرگ هم ک شدم بت کسی ازدواج کردم ک میخواست از صفر صفر شروع کنه پا به پاش امدم چ سختیا ک توی نامزدی.... عقد و عروسی و با چه دار شدن بعدش نکشیدم الان خداروشکر بهتر شده هنوز زیاد پولدار نیستیم ها ولی شکر خدا بهتر شده به هیچ کس پناه نگرفتیم الان پاهامون.... الان یه دوراهی جلوی پامونه ک نمیدونیم ک کدوم راه رو انتخاب کنیم از دیشب همش فکرم مشغوله اگ میشه برامون دعا کنید هر تصمیمی ک درسته بگیریم

بگید شاید من بتونم راهنمایی تان کنم

شوهرم میخواد تغیر شغل بده از لحاظ حقوقی به نفعشه و اینکه پستش ام خوبه توی شغل جدیده ولی این شغل جدید ممکنه یکی دوسالی یک بار تعدیل نیرو کنن من میترسم نکنه یه دفعه ای بهش بگن حالا برو بعدیکی دوسال... حالا از این شغلی ک الان هس امده بیرون و شغل جدید هم با تعدیل نیرو بیرونش کنن من میترسم... همسرمم هم یک آقای بسیار اهل کار و آدم محتاطی هس تو کارش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرم میخواد تغیر شغل بده از لحاظ حقوقی به نفعشه و اینکه پستش ام خوبه توی شغل جدیده ولی این شغل جدید ...

چون تعدیل نیرو می‌کنه سر همون شغل قبلی زمانه بهتره.ولی شغل دومی هم باید داشته باشه که خود شما هم تو اون شغل دومه بتونید کمکش کنید مثلاً پوشاک فروشی 

طراح سازه-kurd