2737
2734
عنوان

کار تو مهدکودک

104 بازدید | 13 پست

رفتم تو یه مهد کودک مدیرش گفت روزی ۶ ساعت بیا بعد چون سابقه ندارم گفت یه هفته کار کن ببینم چی یاد بچه ها میدی 

اگه خوب بودی نگهت میدارم 

حالا من تو این ۶ ساعت چیکار کنم ؟؟؟چه برنامه هایی داشته باشم براشون؟؟ بچه ها ۳ تا ۴ ساله آن و ۲۰ نفرن 

مگه قبلا دوران آموزشی نرفتی 

شعر کتاب بازی ...

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏

سرچ کن حسابی 

کلاس های خلاقیت 

رنگ انگشتی 

خمیر بازی 

کار با گل سفال (واسه درک سه بعدی) 

غصه گویی 

...

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم خوشبختانه الان همه چی تو اینترنت هست سرچ کن کلاسهای کودکان سه چهار ساله در مهدکودک برات کلی چیز میاره استفاده کن.

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2731
سرچ کن حسابی  کلاس های خلاقیت  رنگ انگشتی  خمیر بازی  کار با گل سفال (واس ...

قصه میشه براشون از تو اینترنت صوتی پخش کنم؟؟

آهنگ کودکانه هم پخش کنم براشون؟؟با موبایل خودم

2738
قصه میشه براشون از تو اینترنت صوتی پخش کنم؟؟ آهنگ کودکانه هم پخش کنم براشون؟؟با موبایل خودم

آره 

سرچ کن همین سوالت رو 

ببین بهترین برنامه واسه مربی مهد چیه 

راهکار بگیر 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
قصه میشه براشون از تو اینترنت صوتی پخش کنم؟؟ آهنگ کودکانه هم پخش کنم براشون؟؟با موبایل خودم

نه گلم قصه رو خودت یاد بگیر براشون بگو یکم آهنگ هم کا خودت بخونی عالی میشه. حفظ کن

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

عزیزم مهدکودک کنارخونه مه وقتی بیکارم خوددخترم میرم پیششون ،یه جورایی باهمه کادرشون،دوست شدم ،اول اینکه خیلی باید پرانرژی باشی،دوم اینکه با همه بچه ها خاله بگی و باهاشون گرم بگیری مثلا سلام نرگس جوون خوبی خاله مثلا عروسک دستشه بگی وای چه عروسک قشنگی داری ..بعد داخل کلاس کلاس روبتونی خوب کنترل کنی این بچه ها حوصله اشون،سربره اذیت میکنن قصه رو بازی نشون بده مثلا کدو قل قله زن یا شنگول و منگول رو مثه راوی ها شروع کن به گفتن وبینش ادای گرگ رو دربیار که بچه ها مشتاق شنیدن باشن نه طوطی وار از رو کتاب بخونی،بعد بازی باهاشون کنی مثه یخ شو آب شو ،خیلی بچه ها دوست دارن یا برای تمرکزشون یک برگه آ۴برداری چندتا خط با خط کش بکش و بچه ها بگو دورت بشینن،یه نفر یه نفر بگی با قیچی کوچیک از گوشه برگه روی خط رو قیچی کنن ،بچه ها نقاشی دوست دارن ،روزهای هفته و فصل های هفته هم میتونی یادشون بدی ،هیچی هم نیاز نیست بخری خود مهدکودک در اختیارت میزاره از همون اول کار کمرو نباش وگرنه کارت بچشم نمیاد با مادر بچه های کلاست،هم گرم برخورد کن و همیشه از کارای بچه شون و باهوش بودن بچه شون تعریف کن