2737
2734
عنوان

قهر خانواده شوهر

469 بازدید | 35 پست

بچه ها من زایمانم سزارین بود.ی بچه کوچیک هم دارم. بعد خانواده شوهرم روز پنجم زایمانم اومدن خونه ما. تا هفتم. بعدم ساک و چمدون شون رو برداشتن و رفتن خونه عمو شوهرم و دیگه نیومدن.مامانم پیشم بود. بعد دوازده روز مامانم خواست برگرده شهرمون گفت تو هم بیا بریم تا چن روز که بخیه هات خوب بشه بتونی کاراتو بکنی.شوهرمم گفت برو. زنگ زد ب مامانش اینا هم گفت..حالا اونا قهر کردن و دوماهه اصلا ب ما زنگ نزدن و قهر کردن.. حتی شب یلدا هم اومدن قم اما خونه ما نیومدم. با اینکه میدونستن ما اینجاغریبیم

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍

فدای سرت 

هوا کم شد؟اب و نونتو میدادن؟بیخیال

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

برا شب یلدا رفتن خونه عمو شوهرم. اونام خواستن بزنگن مارو دعوت کنن مادر شوهرم نذاشته گفته نمیخواد. اونا بیان ما میریم.. 

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای سرت  هوا کم شد؟اب و نونتو میدادن؟بیخیال

مادر شوهرم خ نفرین من میکنه. همش میگه تقصیر توعه

2728

این که شما رفتین خونه مادرتون که با دلیل اینکارو انجام دادید هیچ ربطی به خانوده همسرتون نداره و بی خودی قهر کردن انگار از قبل دنبال بهونه بودن وگرنه این نه به اونا ربط داره و هم دلیل داره

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
2738

حالا میخام ببینم حق با اوناس ؟ من اشتباه کردم رفتم یا نه.. چون اونا اون دوروزی هم ک خونه من بودن هیچ کاری نمیکردن.. 

نفهمیدم  دقیقا از چی بدشون اومد

از اینکه من با مامانم رفتم شهرستان.. شوهرم خودش گفت برو.. گفت اونا اگه بیان اینجام کمک تو نمیکنن فقط بیشتر اذیتت میکنن

خداروشکر به یه ورتم نباشه الان انقد ما راحتیم هیچ‌دعوا و بحثی نداریم 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2706